Rudens brīvlaiks “Pepijā”

Skolēniem brīvlaiks saistās ar laiku, kad nav jāiet uz skolu, varēs no rītiem ilgāk pagulēt un nav jāpilda mājas darbi. Taču centram “Pepija” šis laiks ir “heijā-hopsā” jautri, aktīvi un radoši pavadīts laiks.

            Rudens brīvlaikā bērni, kuri bija atnākuši uz centru, radoši izpaudās dažādās jomās. Aktīvākie bērni spēlēja galda futbolu un tas jau nekas, ja kāds zaudēja vai uzvarēja, bet galvenais jau bija – kopā labi pavadīts laiks. Liela uzmanība tika veltīta arī LEGO CLICS konstruktoram. Tam bija piekrišana, gan no zēniem, gan arī no meitenēm un to ideju lidojums ir apbrīnojams.

Apmeklētājus aizrāva arī mandalu krāsošana, kurās bija redzamas spilgtas, gaišas un enerģiskas krāsas – tieši tādas, kāds ir rudentiņš. Protams, brīvlaika vienas dienas pēcpusdienā kopā noorganizējām arī nelielu kino vakaru turpat centra telpās. Filma bija bērnu izvēlētā – “Viens pats mājās”. Kas zina – varbūt arī viņi ko tādu gribētu piedzīvot.

Tā kā tuvojās Helovīni, tad centra telpās tika radīta arī neliela šo svētku noskaņa – melno, skraidelējošo zirnekļu radīšana un zirnekļa tīkla “aušana”.

Paldies par palīdzību mammai Arnitai Aizporietei un jauniešiem Anetei Bitei, Kitijai Smirnovai, Helovīnu dekoru veidošanā un telpu dekorēšanā.

Prieks brīvlaikos centrā „Pepija” satikt bērnus, kuri piedalījās vasaras nometnēs no citiem novadiem, kuriem vecvecāki dzīvo mūsu  Pļaviņu novadā.

Cik gan ātri tas brīvlaiks paskrēja!