JIC „Ideja” un bērnu centra „Pepija” pārstāvji Madonas novada ceremonijā „Sudraba Gailis”

 

Piektdien, 1.decembrī, Pļaviņu novada JIC „Ideja” un bērnu centra „Pepija” pārstāvji tika ielūgti uz Madonas novada jaunatnes lietu Gada balvas “Sudraba Gailis” piecgades svinīgo ceremoniju, ko rīkoja Madonas novada jaunatnes dome.

Pasākuma mērķis bija noskaidrot Madonas novada aktīvākos jauniešus un jaunatnes darbiniekus, kā arī veicināt brīvprātīgā darba popularizēšanu. Nominācijas bija dažādas: „Gada brīvprātīgais”, „Gada aktīvists”, “Gada līderis”, „Gada izaugsme” u.c. Šī gada vadmotīvs bija spogulis – tā ir tava izvēle, pie kura nostāties un vērot sevi, kā personību.

Pasākumā piedalījās “Pepija” vadītaja Tatjana Zagorska un sporta un radošās nodarbības vadītaja Eva Lasmane, kā arī JIC “Ideja” brīvprātīgie jaunieši – Anete Bite, Markuss Molčanovs, Juliāns Purvinskis, Kitija Smirnova un Rūta Vanaga, kuri aktīvi iesaistās brīvprātīgajā darbā mūsu novada pasākumu rīkošanā un novadīšanā, bērnu centra „Pepija” vasaras nometnēs u.c. Šis pasākums bija iespēja mūsu jauniešiem iepazīties ar Madonas aktīvistiem un veidot jaunas sadarbības iespējas ar bērnu un jauniešu centriem un Madonas novada jauniešu domi. Tāpat arī sveicām viesu nama „Šubrakkrasti” saimniekus par saņemto nomināciju “Gada atbalsts jauniešiem”.

Ļoti vēlamies, lai mūsu Pļaviņu brīvprātīgajiem šīs pasākums kalpotu kā impulss jaunu ideju un radošuma ģenerēšanai, neatlaidības un enerģijas devējs turpmāk darboties novada labā! Lai viņiem veicas! Turpiniet savu brīvprātīgā darbu novadā un piesaistiet vēl klāt jaunus, motivējot darboties komandā un pilnveidot sevi, lai sasniegtu gandarījumu un labu paveikta darba sajūtu!

Jauniešu Iniciatīvu centra „Ideja” vadītājs Sergejs Nikaļuks un Sākumskolas vecuma bērnu rotaļu un attīstības centra „Pepija” vadītāja Tatjana!