Radošās darbnīcas Pepijā Ziemassvētkus gaidot

Mežus pārklāj sniegs,

Lāčiem ziemas miegs,

Gaiss tik skanīgs, salts,

Viss tik tīrs un balts.

 

Katrā ģimenē pirms Ziemassvētku laiks ir kas īpašs. Vienā ģimenē tas ir svēts un kluss laiks, citā tas ir nepabeigto darbu maratons, vēl citā tas ir dāvanu meklējumu laiks vai māju dekorēšanas laiks. Taču ģimenēs, kurās ir mazi bērni tas pirmkārt ir māju dekorēšanas laiks un pēc tam, protams, arī apdāvināšanās laiks.

Centrā “Pepija”, kuru apmeklē bērni un citreiz arī viņu vecāki, arī ir sācies ļoti īpašs pirms Ziemassvētku laiks. Jau no 23.novembra centrā tiek gatavoti svētku dekori “3D sniegpārsliņas”. Lai pagatavotu šādas sniegpārsliņas, bērniem ir vajadzīga pacietība, jo kā jau visi zinām, ka sniegpārsliņas ir smalkas un trauslas. Ar dažādajām sniegpārsliņām bērni var dekorēt savas mājas un arī dāvināt. Uz radošo darbnīcu bija atnākusi arī sešu bērnu māmiņa Agrita Aizporiete, par ko bija liels prieks.

Pēc nedēļas, 1.decembrī notika radošā darbnīca adventes vainagu veidošanā. Sākumā ar bērniem tika pārrunāts par adventes nozīmi un vainagu veidošanas tradīcijām, kā arī par veidošanas tehniku, stiliem, drošību dedzinot svecītes utt. Uz šo darbnīcu bija atnākusi viena trīs meitu māmiņa Kristīne Liepiņa. Viņa kopā ar savām dvīnēm meitām gatavoja adventes vainagu ne tikai, lai rotātu savas mājas, bet arī, lai iepriecinātu radus ārpus Latvijas. Vainagu veidošanai tik izmantoti, gan dažādi dabas materiāli, gan veikalā nopērkami krāšņi dekoriņi.

 

Adventes laiks ir sācies, vēlot visiem bērniem un vecākiem sirsnīgu un mīlestības pilnu Ziemassvētku gaidīšanas laiku, tiksimies jau nākošajās radošajās darbnīcās!