Janvāra meistarklase kuplajam skaitam mūsdienu deju dejotājiem

Mūsdienu deja ir kā sporta veids, ar kuru brīvajā laikā intensīvi nodarbojas Pļaviņu novada 48 skolēni.

Jaunais gads Pļaviņu novada mūsdienu deju grupām Children grupai „Shiny CRYSTAL” un Junior grupai „CRYSTAL” ir iesācies ar uzrāvienu. Jau šajā gadā dejotājiem ir notikuši vairāki treniņi, un papildus divu dienu meistarklases nodarbības kopā ar Edgaru Kozuliņu no Rīgas deju studijas „THE OTHERS 2.0”. Mūsdienu dejotāji 8. un 10. janvārī ļoti aktīvi un aizrautīgi piedalījās kārtējā meistarklasē.

Meistarklašu mērķis ir sniegt visiem dejotājiem jaunas zināšanas, pieredzi, iemaņas gan dejā, gan skatuves kustību jomā. Tā ir liela priekšrocība gūt citu horeogrāfu pieredzi un izmēģināt vēl visdažādākos deju stilus.

Tā bija lieliska pieredze mūsu dejotājiem izmēģināt jaunos deju stilus, Children grupai Vogue, Show dance ar jazz funk elementiem un Junior dejotājiem Vogue un Waacking.  Katrai grupai bija piedāvāta konkrēto stilu horeogrāfija un tika mācītas deju kombinācijas. Nodarbības bija ļoti aktīvas un no bērniem prasīja lielu enerģiju un spēku, jo dejā tiek nodarbināts gan prāts, gan viss ķermenis no matu galiem līdz papēžiem. Bija karsti!

Kopā ar mums meistarklasē piedalījās arī meitene no Vācijas Emi – Celīn, kura pašlaik dzīvo vienā ģimenē Pļaviņās un arī viņai bija iespēja pārbaudīt savas spējas dejā. Viņai izdevās!

Esmu lepna ar mūsu dejotājiem bērniem un jauniešiem, ka viņiem ir aizrautība mūsdienu dejā un ar prieku piedalās meistarklasēs. Liels paldies vecākiem par atbalstu!

Paldies, Edgaram par doto iespēju dejotājiem izmēģināt arī citus deju stilus. Edgars ir kā piemērs mūsu Pļaviņu jauniešiem, jo viņš ir jauniešu vecumā un dalās ar savu deju pieredzi pa visu Latviju vadot deju meistarklases!

Aizrautība, pacietība, centība, mērķtiecība – tas ir galvenais, lai sasniegtu savus mērķus un sapņus!