Centrā „Pepija” veiksmīgi uzsākts radošo nodarbību cikls

Radošas aktivitātes paplašina bērna redzeslauku, attīsta viņā pašpārliecību un intelektu. Radošums attīstās vienlaicīgi ar prasmēm darboties. Ir vairāki veidi, kā mudināt bērnu būt radošam. Un viens no veidiem ir rosināt bērnus piedalīties radošajās nodarbībās un ļaut fantāzijai brīvi lidot, lai radītu savu unikālo mākslasdarbu.

Centrā „Pepija” ir uzsākts radošo nodarbību cikls „Daudzveidīgā dekupāža”. Dekupāža ir interesanta un vienmēr pārsteidzoša metode, kā veidot dizainu dažādiem priekšmetiem. Dekupāžas tehnikā var apdarināt praktiski jebko – porcelānu, plastmasu, koku, papīru, stiklu un pat audumu. Attiecīgi pielietojot pareizos darba materiālus – mēbeles, trauku komplekti, koka lādītes un pat apavi un apģērbi – iegūst neatkārtojumu vērtību.

Pirmā nodarbība „Dekupāžas pamati” centrā notika 2.februārī. Šajā nodarbībā bērni apguva pirmās iemaņas daudzveidīgajā dekupāžas tehnikā. Bērni no dotajiem materiāliem izveidoja savu meistardarbu. Vienreiz lietojamais papīra šķīvītis pārtapa par krāsainu glezniņu vai saldumu trauciņu. Bērni savus darbus radīja ar lielu aizrautību un azartu.

Tā kā šī bija pirmā nodarbība, tas nozīmē, ka sekos arī turpinājums.

Tiksimies otrajā nodarbībā!