Turpinās sadarbība ar Rīgas deju studiju „DANCE BEAT”

Sestdienas rītā, 24. februārī, mūsdienu deju grupām “Shiny CRYSTAL” un “CRYSTAL” notika kārtējā meistarklase ar Rīgas deju studijas „DANCE BEAT” pasniedzējiem Daci un Uldi. Ar šo deju studiju mums jau ir izveidojies ciešs kontakts un viņi labprāt mūs apciemoja, nu jau ceturto reizi.

Deju studijas treneri tika uzaicināti uz Pļaviņu novadu ar mērķi turpināt sadarbību un pieredzes apmaiņu.

Meistarklase gan maziem, gan lieliem sastāvēja no divām nodarbībām – Hip-Hop horeogrāfija un  Laikmetīgās dejas horeogrāfija. “DANCE BEAT” deju studijas horeogrāfi atsaucas pozitīvi par mūsu pilsētas dejotāju dejas līmeni! 

Dejotāji turpinās izpaust savas radošās spējas ķermeņa deju kustībā un gatavosies čempionātiem un skatēm. Šoreiz startēs arī mazie dejotāji, kuri dejo tikai 6 mēnešus.

 Katrs iemācās ļoti noderīgas īpašības dzīvei, kā darbu komandā, tā arī neatlaidību un sevis disciplinēšanu.

Paldies dejotāju vecākiem par atbalstu, veltot bērniem laiku, lai sestdienas rītā atvest un izņemt no nodarbības arī ziemas aukstajos laikos.

 

Meistarklase izdevās! Liels paldies Uldim un Dacei par patīkamo atmosfēru un foršajām deju sajūtām!

Mēs esam par sadarbības turpināšanu!

 

Kā arī, mūsu bērniem ir piedāvājums vasarā piedalīties vasaras deju nodarbībās, kuras organizē deju studija “DANCE BEAT”. 2017. gadā no mūsu novada nometnē Jumurdas muižā piedalījās trīs dejotāji. Vairāk informācijas pie deju grupu vadītājas Tatjanas.