Mūsdienu deju stila dejotāji startē Starptautiskajās deju sacensībās Kurzemē

  1. marts mūsu Pļaviņu novada dejotājiem bija pilns ar emocijām, tā bija piedzīvojumu un pieredzes bagāta diena. Šajā dienā mums bija lieliska iespēja piedalīties Starptautiskās deju sacensībās „TUKUMS CUP” 2018 un izmēģināt savas deju prasmes kuplas auditorijas un žūrijas priekšā. Sacensību mērķis bija veicināt dejas izaugsmi un popularizēt deju. Dejotāji startēja zem “Street show – Children un Junior” kategorijā. Children grupai „Shiny CRYSTAL” šī bija pirmā šāda veida uzstāšanās. Kopumā sacensībās piedalījās daudz citu ļoti stipru deju grupu un mēs nepalikām pēdējie, mēs attīstīsimies! Mūsu dejotāji pierādīja ka viņi var daudz.

Liels paldies dejotāju vecākiem, kas atbalstīja gan finansiāli, gan arī morāli.

Liels paldies SIA Pļaviņu DM valdes loceklim Viktoram Morevam par daļējo atbalstu autobusa apmaksai. Paldies Markusam Molčanovam par  kārtējo palīdzību dejotājiem!

Īpašs paldies Sigitai Melbārdei (Jorena mammai), Irinai Larionovai (Paulas mammai), Evitai Meilusei (Kristapa mammai), Daigai Teterovskai (Luīzes mammai), Līgai Džeriņai (Līnas mammai) un Aijai Balčunai (Agneses mammai) par vērtīgo palīdzību visas dienas garumā!

Mēs neapstāsimies un turpināsim iesākto! Iesim uz priekšu, lai ar katru reizi kāptu aizvien augstāk un augstāk! Lepojos ar visiem!