Grupas CRYSTAL dalība Starptautiskajā dejas dienā Rīgā, Maskavas namā

Aprīļa beigās Starptautisko dejas dienu sagaidījām Rīgā! Festivāla organizatori Alegria Event Center & Janin Studio jau trešo gadu organizē festivālu “Golden Dancer” ar mērķi apvienot vienā vietā dzīvespriecīgus cilvēkus, kuru kaislība ir DEJA – popularizējot dejas mākslu kā veselīgu dzīvesveidu, kā arī radošā potenciāla atklāšanu, apvienojot dažādus deju stilus vienkopus.

Festivālā bija iespēja ielūkoties dažādos virzienos – no klasiskajām dejām līdz Hip – Hopam, no modernām dejām līdz austrumu dejām. Varēja ielūkoties arī cirka dejās, estrādes dejās, show dance, contemporary u.c.

Žūrijas sastāvā bija profesionāli horeogrāfi, masu mediju pārstāvji un pasākumu organizatori. Festivālā deju grupas saņēma balvas no festivāla partneriem. Ikviens dalībnieks saņēma medaļu un katra deju grupa diplomu par piedalīšanos!

 Deju grupas dejotājas Gunas Elītes atziņas par festivālu!

  1. aprīlī mūsdienu deju grupa “CRYSTAL” kopā ar savu vadītāju devās un starptautisko deju festivālu “Golden Dancer 2018” Rīgā, Maskavas namā. Šoreiz ceļš līdz sacensībām tika mērots ar vilcienu, nevis ar autobusu, kā ierasts! Ceļā uz Rīgu mēs saņēmām vēl mūsu pēdējos norādījumus labākam sniegumam uz skatuves! Jau atrodoties Rīgā un ieejot Maskavas namā jutāmies gaidīti. Visapkārt dejotāji ar pozitīvām emocijām un patīkamu uztraukumu, kas tevi nereti sasniedz tieši pirms kāpšanas uz skatuves. Festivāls bija labi izplānots, tādejādi neradot papildus satraukumus dejotājiem! Pēc pašas konkursa daļas mēs varējām vērot koncertu, kurā uzstājās pagājušā gada uzvarētāji!

Esam ļoti priecīgi par iegūto pateicību, medaļām un balvu, ko mums neviens nespēs atņemt – pieredzi! Pēc katrām sacensībām mēs kļūstam arvien

pašpārliecinātāki un drošāki, un, mūsuprāt, tieši tas ir vissvarīgākais.

 

Deju grupas vadītāja vārdā vēlos teikt LIELU  paldies dejotāju vecākiem par kārtējo finansiālo atbalstu, lai mūsu Pļaviņu dejotāji varētu piedalīties dažādos konkursos un festivālos! Tā ir patiešām liela pieredze!

Vēlreiz sveicu visus ar Starptautisko dejas dienu! DEJĀ – dzīvot jautrāk!

Mūsdienu deju grupas vadītāja Tatjana Zagorska un grupas dejotāja Guna Elīte