“Izzināsim Latviju” centra “Pepija” apmeklētājiem

Šī gada 30. maijā bērnu un jauniešu centru pagalmā, Daugavas ielā 50, norisinājās pasākums, “Izzināsim Latviju”, kura laikā bērnu centra “Pepija” apmeklētāji pārbaudīja savas zināšanas par un ap Latviju un Pļaviņu novadu. Pirmais uzdevums bija atrast 10 lapiņas, kuras kopā izveidoja vārdu “Latvija 100”, jo šogad ir mūsu valsts simtgade, nākamajā uzdevumā dalībniekiem nācās pārbaudīt savas zināšanas dažādos jautājumos par Latviju, tās svētku dienām, mūsu novadu un pilsētu. Atsaucība bija liela, gan no jaunākiem, gan no vecākiem dalībniekiem, vecuma grupa bija 8 – 14 gadi.

Kopā piedalījās 6 komandas: “Super bēbji bosi”, kuras sastāvā bija Matīss Vasks, Ričards Pogodins, kapteinis – Kārlis Liepiņš; komanda “Icecream”, kuras sastāvā bija Sabīne Lasmane, Denija Krūmiņa, Nastja Oborotova, kapteine – Keita Aizporiete; komanda “Mirdzošās zvaigznes”, kuras sastāvā bija Aleksa Andersone, Elīna Vipiha, kapteine – Elīza Kurcalte; komanda “Dinamīti”, kuras sastāvā bija Rinalds Striķis, Dmitrijs Orlovs, Mārtiņš Lotohons, kapteinis – Artūrs Abdirazakovs; komanda “Super bariņš”, kuras sastāvā bija Monta Pusplatā, kapteine – Ludmila Pogodajeva; komanda “Blue Angels”, kuras sastāvā bija Kristaps Klaikovs, Artjoms Zagorskis, Edgars Osipausks, kapteinis – Endijs Lasmanis.

  1. vietu ieguva komanda “Super bēbji bosi”, 2. vietu – “Mirdzošās zvaigznes”, 1. vietu – “Icecream”.

Paldies JIC “Ideja” brīvprātīgajiem Violetai Adamovičai, Paulai Lambergai, Viktorijai Samantai Matešai un darba grupas vadītājai Anetei Bitei par aktivitātes noorganizēšanu!