Pļaviņu novadā rada bērniem svētku dienu

  1. jūnijā par godu Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai centru “Pepija“ un “Ideja“ pagalmā bērni un ģimenes tika aicinātas uz Pļaviņu novada bērnu svētkiem “Uzbur brīnumu!“. Svētkus organizēja sākumskolas bērnu centrs “Pepija“ sadarbībā ar sporta organizatoru Sandri Stūri, Pļaviņu novada kultūras centru un Pļaviņu brīvprātīgajiem. Pasākumu vadīja un bērnus izklaidēja vairāki atraktīvi un jautri klauni: Mopsis, Popsis, Fifa un Pepe. Pasākums kā ierasts sākās ar Pļaviņu novada priekšsēdētāja Aigara Luksa sveicienu, novada himnu un karoga pacelšanu. Ar deju priekšnesumiem uzstājās mūsdienu deju grupas Shiny CRYSTAL un CRYSTAL.

            Vairāku stundu garumā bērni varēja piedalīties dažādās spēlēs un 10 pieturās izpildīt uzdevumus: sumo cīņa, lekšana ar lecamauklu, šautriņu mešana, mešana mērķī ar smilšu maisiņu, minigolfs, vingrošanas riņķa griešana, Pļaviņu Mākslas skolas radošā darbnīca, veiklības skrējiens ar klauna milzīgām kurpēm.  Par katru izpildītu uzdevumu dalībnieks saņēma zīmodziņu. Sakrājot visus desmit zīmodziņus, bērni tika pie saulesbrillēm un piedalījās popkorna un cukurvates izlozē.  Visus desmit zīmodziņus izdevās savākt 109 bērniem, bet svētku dalībnieku bija krietni vairāk. Paldies ģimenēm par atsaucību!

Paralēli uzdevumu pildīšanai pasākumā varēja piedalīties ģimenes stafetē, žonglēšanas un deju meistarklasēs, noskatīties burbuļu šovu, ļauties sejiņu apgleznošanai, izklaidēties piepūšamajās atrakcijās. Paši mazākie – bērnudārza vecuma bērni – devās īpaši viņiem paredzētā trasē “Pelīšu sēta“, ko bija izveidojušas PII “Jumītis“ audzinātājas. Katram, kurš bija tik drosmīgs, lai dotos trasē un to pieveiktu, tika našķis un uzlīme.

Par muzikālo noformējumu visas dienas garumā rūpējās DJ Slaviku.

Lai bērniem piedzīvojumiem bagāta, silta un atmiņā paliekoša vasara Pļaviņu novadā!

 

Sanita Kitajeva