Centra “Pepija” apmeklētāju izglītojošā un atpūtas ekskursija uz Daugavpili

  1. jūnijā, saulainajā un jaukajā vasaras dienā, centra “Pepija” mazie apmeklētāji devās uz Daugavpili, lai izglītotos un atpūstos Latgaļu novadā. Braucēju starpā bija arī mūsdienu deju grupas “Shiny CRYSTAL” dejotāji, kuri šogad noslēdza savu pirmo deju sezonu.

Pirmais punkts apmeklētājiem bija pilsētas simbols – Daugavpils cietoksnis, kas skaitās viens no populārākajiem apskates objektiem pilsētā.

Otrais punkts bija Latgales Zoodārzs. Tur apmeklētāji apskatīja ekspozīcijas un laboratoriju, kurā dzīvo dažādi eksotiskie dzīvnieki – pērtiķi, žņaudzējčūskas, krokodili, bruņurupuči, iguānas, skorpioni u.c. tropu mežu un Latvijas ainavu iemītnieki.

Trešais punkts bija pusdienas kafejnīcā “Vēsma” un mūsu ceļš turpinājās uz zinātkāres centru “Zinoo Daugavpils”, kurā apmeklētājiem tika piedāvāts apskatīt eksponātus, kas lika uz lietām paskatīties no cita, neierasta skatu punkta, piedalīties aizraujošās un izglītojošās praktiskās nodarbībās eksperimentējot.

 Pēdējais punkts bija peldēšana pēc karstās vasaras dienas pludmalē “Stropu vilnis”.

Šī sezona mazajiem “CRYSTALIŅIEM” bija bagāta ar piedzīvojumiem, startējot Tukumā, Biržos, Daugavpilī un Pļaviņu pasākumos. Dejotāji ir iemācījušies deju pasniegt kvalitatīvi!

Liels paldies vecākiem par atbalstu, par to, ka vienmēr esam visi kopā un dāvinām saviem bērniem prieku! Lai izdodas visiem vasara, kā arī, lai katra diena būtu piedzīvojumiem bagāta un būtu ko atcerēties! Baudām! Domājam pozitīvi! Un sapņojam!