Pepijas 2018. gada 2.grupas PIRĀTU DĀRGUMUS MEKLĒJOT – 7.diena

Pasaulē klīst leģenda par spocīgu, melnu kuģi „Bezbailīgā”, kas mēdz parādīties biezas miglas laikā. Kuģa buras esot platas un melnas – kā izgrieztas no ēnas un sašūtas ar netīriem darbiem. Visi kuģa masti un šķērskoki esot iekrāsojušies tumši no lielās burāšanas un no nelaimīgo bēdām, kuri ir gadījušies kuģim ceļā. Un pati kuģa komanda, kā runāja, esot visīstākie pirāti, kas mūžu mūžos nolemti burāt.

Jūs domājat, ka tamlīdzīgi stāsti nav nekas cits kā vecu jūrasbraucēju izdomāts spoku stāsts? Ziniet, katrā stāstā ir daļa patiesības, arī šajā, bet tu taču netici spokiem, vai ne……?!

Šī leģenda atkārtojas. Nometnes lielais burinieks „Bezbailīgā”, septiņas dienas ir kuģojis pa nezināmo un svešo jūru. Viņu ceļā ir bijusi briesmīgi bieza migla un vētras, tomēr burinieku lepnums „Bezbailīgā” – nenovirzījās no kursa. Bruņojies ar piecdesmit lielgabaliem un lielu pirātu komandu, “Bezbailīgā” lēni, bet neatlaidīgi burāja uz priekšu aklas tumsas Melnajā jūrā.

Burinieka „Bezbailīgā” komanda ir ļoti liela. Tāpēc viņi tika sadalīti 3 spēcīgās komandās, lai sasniegtu vislabākos rezultātus.

Kurš gan ir teicis, ka sievietes uz kuģa nesot tikai nelaimi?!? Šajā komandā visvairāk ir daiļā dzimuma pārstāves. Viņiem netraucēja pieņemtais apgalvojums par sievietēm un kuģiem. Septiņu dienu laikā tika sasniegti vīriešu cienīgi rezultāti un jūs esat spēcīgi jebkurā vētrā un visbiezākajā miglā. Melnā komanda ar uzvaras saucienu „Mazie pirāti to spēs, kalnus gāzt un uzvarēs JO-HO-HĪ” devās pretī jebkuram izaicinājumam.

Mazs cinītis gāž lielu vezumu. Šo septiņu dienu laikā visi sarkanās komandas pirāti devās dārgumu medībās, kur viņiem vajadzēja cīnīties par dārgumiem ar visu savu spēku. Šī komanda ar drosmi un neatlaidību sasniedza savus zelta mērķus, tomēr uzskata, ka dzīvē svarīgākie nav dārgumi!

Baltā komanda – dēkaiņi, cīnītāji, uzvarētāji! Komandā ir spēcīgi līderi un vadoņi, uz kuriem balstās ikkatra uzvara. Ja viņi meklē, tad atrod. Ja cīnās, tad līdz galam. Neapstājas, lai uzvarētu, kad uzvar – dalās ar uzvaru.

 

Jaunie pirāti saņēma vēstuli no Pirātu Pirāta Džo!

Šo septiņu dienu laikā jūs visu trīs kuģu komandu jaunie pirāti esiet bijuši dēkaini, skaļi, drosmīgi un neatlaidīgi, kuri cīnījās par taisnību un mieru. Es, savos simts tūkstoš kuģošanas gados, esmu sastapies ar visdažādākajiem pirātiem un esmu novērojis, ka tieši dēkainākie un skaļākie pirāti savās sirdīs ir sirsnīgi, draudzīgi, labestīgi un izpalīdzīgi.

 Stūrējiet savu kuģi dzīvē tā, lai katram pašam par sevi būtu lepnums, nebaidoties no grūtībām un ciešanām. Neiekrītiet melnā pirāta tīklos un sargājiet savus dārgumus no tā.

Esmu lielajā dārgumu lādē atstājis ne zeltu, ne dimantus, bet gan ko vērtīgāku! NOVĒRTĒJIET TO!

Atverot lādi, tur tiešām nebija ne zelts, ne dimanti, bet gan kaut kas vērtīgāks – PIRĀTU PASES katram īstam pirātam, LIELĀ zelta monēta, maisiņā mazās zelta, sudraba un bronza monētas, kurus pirāti saglabāja visas nometnes garumā un dāvana –  pildspalva un zīmulis no Rīgas Brīvostas.

Nometņu organizēšanas laikā ir izveidojusies tradīcija apbalvot tos nometnes dalībniekus, kuri apmeklē Pepijas Garzeķes piedzīvojumu nometni piecus gadus. Šogad īpašo Pepijas Zelta medaļu saņēma Santa Rudziša, Raivo Kaņepējs un Sabīne Lasmane. Apsveicam!

Nometnes laikā bērnu  centrs “Pepija” sagaidija 53 000 centra apmeklētāju. Un par apaļo apmeklētāju tika nometnes dalībniece Anete – Kristiāna Zariņa! Apsveicam!

 

Lai bērni varētu piedalīties Pepijas Garzeķes piedzīvojumu “Pirātu dārgumus meklējot” nometnē, paldies jāsaka bērnu vecākiem un LIELS PALDIES visiem atbalstītājiem:

*Kokneses zemnieks;

*SIA “OBBA TRADING”;

*SIA “Pļaviņu DM”;

*SIA “HELMIS – AUTO”;

*SIA “SINDA VR”;

*Ineses Lejnieces privātprakse;

*SIA “Optimists”;

*SIA “Rieksti JR”;

*Veikals “OĀZE”;

*Viesu nams “Čamata”;

*”AZ komunikācijas”;

*”PICOTAVA”;

*SIA “Likra”;

*SIA “SEIKOM”;

*”ALDI – pirotehnika”;

*SIA “Juniperus”;

*UPOTEK”;

*SIA “Veri Z’.

Paldies Betijas mammai par sagādāto bērniem dzeramo ūdeni, kā arī mammām, kas palīdzēja pirmajā dienā uzcelt bērniem telts.

          Paldies Ligitai Arnītei un Aldai Zenfai par sadarbību!

Un kārtējais paldies Pļaviņu novada brīvprātīgiem Vinetai, Violetai, Anastasijai un Markusam!

Visi kopā, mēs varam daudz!

Tiksimies 2019. gadā – 10 gada vasaras nometnes jubilejā!

 

Vasaras nometnes vadītāja: Tatjana un mana komanda!