Piektais centra “Pepija” VELOpārgājiens iepazīstot trīs novadus!

  1. augustā, centra “Pepija” apmeklētāji devās kārtējā VELOpārgājienā pa trim novadiem – Pļaviņu, Krustpils un Madonas novadu.

Velopārgājiens centra apmeklētājiem varētu teikt ir jau kā tradīcija un šoreiz tā jau ir 5. reize.

Tā kā mēs esam par aktīvu dzīvesveidu Pļaviņu novadā, tad mums ir svarīgi, lai bērni savu brīvo laiku pavada aktīvi, popularizējot riteņbraukšanu mūsu novadā.

Šoreiz maršruts tika izvēlēts, lai iepazītu ne tikai Pļaviņu novadu, bet arī tuvākos kaimiņu novadus. Braukšana pēc maršruta Pļaviņas – Krustpils pagasts “Vilkukrogs” – Antūži (ekskursija Antūžu speciālajā internātskolā) – Aiviekstes HES – Krievciema ūdenskrātuve –  Uzņēmums Alus darītava “BURSH”. Sešu stundu laikā tika pievarēts 41 km un ap plkst. 20:00 ar prieku un gandarījumu atgriezāmies mājās! 

Maršruts tika saskaņots ar Valsts un Pašvaldības policijas inspektoriem, kuri mūs pavadīja lielāko un bīstamāko maršruta daļu. Bērnu drošība ir pati svarīgākā un kopā ar viņiem mēs jutāmies pasargāti.

Šis piektais VELObrauciens bija visgarākais, bet kopā mēs to izdarījām!

Liels, liels paldies Pļaviņu novada Valsts policijas inspektoram Edgaram Kauliņam un Pļaviņu novada pašvaldības priekšniekam Ainim Liepiņš un inspektoram Andrim Rūtiņam par kārtējo drošības atbalstu gandrīz visa velopārgājiena garumā.

Liels paldies mūsu bērnu vecākiem Zanei (Martas Ozoliņas mammai) un Evitai (Kristapa Krūmiņa mammai)  par kopā būšanu visā pārgājiena laikā!

Mēs varam lepoties ar velopārgājiena dalībniekiem, jo kopā pavadītais laiks bija lielisks!