Mūsu pilsētu Pļaviņas apciemo jaunie populārie cilvēki deju novirzē

  1. novembrī, svētdienas dienā, deju studija “DANCING CRYSTAL” satikās ar Anastasiju Vorkunkovu. Viņa ir profesionālā dejotāja, daudzu mūsdienu deju stilu virzītāja Latvijā un ārzemēs, horeogrāfe un pasniedzēja ar ilgstošu pieredzi, kā arī spilgtāku deju pasākumu un konkursu Latvijā, kā piemēram BEST SHOW – Starptautiskā Horeogrāfu Konkursa, viena no organizatorēm. Anastasija guva deju pieredzi, ņemot dalību semināros, meistarklasēs, kā arī labākajās deju nometnēs Eiropā, ASV, Krievijā. Viņa vienmēr turpina mācīties pati, daudz ceļo un, vadot meistarklases un daloties ar savām zināšanām un pieredzi, iedvesmo dejotājus Latvijā un ārzemēs. Šobrīd Anastasija ir arī mūsdienu deju stilu trupas dejotāja “CARMEN” operā Latvijas Nacionālajā Operā.

Grupām “Shiny CRYSTAL” un “CRYSTAL” bija iespēja iepazistināties ar deju stiliem, kā House un Dancehall, kur tika mācīti gan pamatsoļi, gan variācijas un, kas ir galvenās stilu rakstura īpašības. 

Mēs esam ļoti priecīgi, kā mūsu nelielu pilsētu apciemo populārie cilvēki savā jomā un iedvesmo mūs! Mums tikai jālepojas, ka mēs esam daļiņa no Pļaviņām, kas attīsta mūsdienu deju kultūru!
Iepazīstot ar mūsu pilsētu, viņa bija izbrīnītā ar skaisto kalnaino apkārtni un jo sevišķi Daugava ar viņas krācē. Uznākot uz dambja vakara pusē, var pamanīt saules rietumu ar spilgtām spēlējošām krāsām. Brīnišķīgi!
Liels paldies Anastasijai! 
Pļaviņas vēlās turpināt sadarbību!

Kārtējais liels paldies dejotāju vecākiem par materiālo atbalstu un sapratni, kā mēs svētdienas dienu pavadām zālē, lai iegūt jaunas zināšanas un iemaņas, lai iet uz priekšu deju ritmā un neapstāties!