Deju studija “DANCING CRYSTAL” savu siltumu veltīja Labdarības festivālā “Dvēseles elpa 2018”

2018.gada 25. novembrī Pļaviņu novada deju studijas “DANCING CRYSTAL” grupai “CRYSTAL” un “Shiny CRYSTAL” bija lieliska iespēja piedalīties labdarības festivālā “Dvēseles elpa 2018”.

Kultūras pilī “Ziemeļblāzma” notika labdarības festivāls “Dvēseles Elpa”. Tradicionāli šis festivāls notiek novembrī un ir pieskaņots Starptautiskajai cistiskās fibrozes dienai. “Dvēseles Elpa”, kas apvieno lielu pulku Latvijas radošo cilvēku, ir sirds siltuma un atsaucības simbols. Šī festivāla mērķis – apvienot cilvēkus labdarības kustībā un informēt par ģenētisku saslimšanu – cistisko fibrozi.

Mēs kā deju studija tikām uzaicināti, lai arī mēs atnestu daļiņu sava siltuma. Piedaloties labdarības festivālā, saņemtie līdzekļi tiks izlietoti Ziemassvētku dāvanu iegādei bērniem un jauniešiem, ar diagnozi – cistiskā fibroze.

Tur mums bija iespēja piedalīties dažādās radošajās darbnīcās, par ziedojumiem izveidot un iegādāties savu sargeņģelīti labdarības tirdziņā, iemūžināt kopā būšanas mirkļus foto stūrītī sadarbībā ar Fotomaster un Dekonomu un pajokoties ar animācijas tēliem Minjonu un Junikornu.

Festivālā savu meistarību parādīja:

Grupas “Shiny CRYSTAL” ar deju “DANCE IT!”

Grupas “CRYSTAL” ar deju “Everybody get around”

Grupas Trio „CRYSTAL RAIN” ar deju „WITH YOU”

Mēs saņēmām lielisku pieredzi, aplausus, pateicības rakstus un lielu, lielu gandarījumu un apziņu, ka esam palīdzējuši.

Liels paldies bērnu ģimenēm par iespēju piedalīties šajā festivālā, jo kopā mēs izdarījām lielisku darbu. Tieši ar jūsu materiālo atbalstu Jūsu bērni varēja piedalīties šajā pasākumā, un vienlaicīgi šis materiālais atbalsts nonāks bērniem un jauniešiem, kuriem kaut mazliet varam dot prieku. Liels paldies Kultūras centra direktorei Astrīdai Davidovai par autobusa nodrošināšanu! Kārtējo PALDIES dejotāju vecākiem par līdzdalību un atbalstu festivāla laikā!

Paldies, ka nebijāt vienaldzīgi!

Pēc labi padarīta darba turpinājām uzņemt pozitīvo lādiņu bērnu iecienītākajā atpūtas centrā “JUMP SPACE”. Tas bija fantastiski.

Turpināsim strādāt, iepriecinot sevi un citus!