SIA “Pļaviņu DM” darbinieku bērnu Jaungada eglīte 2018

28. decembrī, jau 9. gadu pēc kārtas, SIA „Pļaviņu DM” valdes priekšsēdētājs Viktors Morevs rīko Jaungada eglīti darbinieku bērniem, lai uzburtu brīnumu, iepriecinātu un radītu svētkus.

Klāt jauns 2019. Cūkas gads! Jaungada noskaņu rada izrotātas pilsētas, mājās un dzīvokļi, košās un spīdošās eglītes, svecīšu liesmiņas, kā arī dāvanas! Visiem sirdī patīkams satraukums! Tikai ne Grinčam… Viņš nemīl Ziemassvētku un Jaunā gada sagaidīšanu, košās eglītes un dāvanas. Kad nīgrais Grinčs mēģina Pipardozes ciema iemītniekiem nozagt svētku Jaungada laiku, viņš drīz vien saprot, ka šie svētki ir kas vairāk nekā tikai dāvanas un koši vizuļi. Visi ciema iemītnieki, SIA “Pļaviņu DM” darbinieku bērni, kopā ar Minniju un Čeisu, pārliecināja Grinču, lai arī viņš spētu priecāties par svētkiem. Visiem kopā izdevās izglābt svētkus, kā arī izdevās iemācīt Grinčam svinēt un mīlēt šo laiku. Lai visiem mums būtu jautrs un krāšņs Jaunais 2019. gads!

          Bērni ar pacietību gaidīja Salaveča un Sniegbaltītes ierašanos, lai skaitītu savus iemācītos dzejolīšus un saņemtu gardās dāvanas! J

Lai jauks jaungada gaidīšanas laiks!