„Vislabākais draugs” centrā „Pepija”

Draugus iegūst un par draugiem kļūst.

Draudzības veidošana un uzturēšana ir emocionāls ieguldījums, kas vairo dzīvesprieku un drošības izjūtu, kā arī sniedz dzīves piepildījumu. Ikvienam ir nozīmīgi būt saprastam un pieņemtam tādam, kāds viņš ir, tādēļ cilvēki alkst pēc īstas draudzības, vēlas to piedzīvot. Ar īstiem draugiem cilvēks šajā pasaulē nejūtas vientuļš. Draugi ar savu klātbūtni rada “mēs” sajūtu, tie spēj ļoti daudz – ne tikai mierināt, atbalstīt, iedrošināt vai uzmundrināt, bet arī iedvesmot, aizraut, motivēt un virzīt.

Šī diena, 14.februāris ir skaistā Valentīndiena. Šo dienu uzskata par visu mīlētāju dienu, taču tā ir uzskatāma arī par draudzības dienu, jo viss jau sākas no draudzības. Valentīndiena centrā „Pepija” tika pavadīta draudzīgā atmosfērā ar draudzīgām un jautrām aktivitātēm. Ar aktivitāšu palīdzību bērni tiek rosināti draudzēties ar visiem centra apmeklētājiem.

„Katram, kurš vēlas labus draugus, ir jābūt labsirdīgam un iejūtīgam, jāizrāda uzmanība citu vajadzībām. Godu un cieņu negūst ar spēku, bet gan ar augstsirdību un gatavību dalīties ar pēdējo kumosu ar tiem, kam tas nepieciešams.”                                            Da Vinči