Ziemas deju nometne Pļaviņu novadā

Mūsu Pļaviņu novada dejotājiem bija iespēja piedalīties “OPEN UP WINTER 2019” nometnē. No 8. līdz 10. februārim tie bija 8 līdz 12 gadu vecie dejotāji, bet no 15. līdz 17. februārim- jaunieši 13+ vecuma kategorijā.  Deju nometne, kuru organizēja Rīgas deju studija „DANCE BEAT”  un tās vadītāji Uldis un Dace Zvirgzdiņi, norisinājās Pļaviņu novada ģimnāzijas Odzienas filiālē. Jau vairākus gadus mūsu dejotāji ir piedalījušies šīs studijas organizētajās vasaras deju nometnēs, bet šogad pirmo reizi bija iespēja attīstīt deju prasmi ziemas treniņnometnē, kurā no Pļaviņu mūsdienu deju studijas “DANCING CRYSTAL” piedalījās 9 dalībnieki.

Nometnē dejotāji apguva Hip Hop stila, dažādas Urban Dance, House Dance, improvizācijas un laikmetīgo deju horeogrāfijas. Aizraujošas bija deju “cīņas” jeb deju batli– sacensības, kur dejotāji sacentās nominācijā- divi pret divi un viens pret viens, izdejojot savu Hip Hop deju un variācijas. Žūrija no Lietuvas noteica uzvarētājus. Dienas gaitā dejotājiem bija iespēja piedalīties rīta stiepšanās treniņos  un trīs meistarklasēs. Treniņos profesionālu treneru vadībā gan no Latvijas, gan no Lietuvas un pat no Indijas tika apgūtas daudzveidīgas horeogrāfijas, dažādi deju stili un tehnikas.

Ziemas nometnē dejotāji guva lielisku pieredzi un iedvesmu, nostiprināja dejas prasmi, iepazina jaunus draugus, kā arī aktīvi un jauki pavadīja laiku.

Papildus intensīvajiem treniņiem un meistarklasēm bija iespēja baudīt ziemas priekus, braucot ar slēpēm un snovbordu vai šļūcot ar kameru no kalna, kā arī  tika piedāvāta relaksācija atpūtas bāzes “Mežezers” pirtī. Pozitīvas emocijas tika gūtas, ejot pastaigā līdz Odzienas pilij, piedaloties radošajās darbnīcās un saldumu gatavošanā. Visiem atmiņā paliks jaukais kopā būšanas laiks vakarā, kad nometnes dalībnieki iesaistījās sporta aktivitātēs, skatījās filmu, mielojās ar  maršmeloviem,  cepumiem  un karstu kakao.

LIELS PALDIES dejotāju vecākiem par sniegto atbalstu, lai bērni varētu interesanti un lietderīgi pavadīt  brīvdienas, lai  dejotāji varētu dejot, pilnveidoties  un attīstīties dejā!

Liels paldies DANCE BEAT komandai par profesionāli un jauki organizētajām nometnēm!