SAPŅI PIEPILDĀS arī deju studijai DANCING CRYSTAL!

Deju studijai “DANCING CRYSTAL” 2. marts izvērtās par sapņu piepildījumu dienu. Šajā deju sezonā pirmo reizi abas deju studijas grupas “CRYSTAL”, “Shiny CRYSTAL” piedalījāsV jauno izpildītāju Starptautiskajā konkursā – festivālā “SAPŅI PIEPILDĀS”, Daugavpilī. Konkursā piedalījās dejotāji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Polijas, rādot savus talantus un meistarību, saņemot žūrijas vērtējumu. Konkurence bija liela un sīva, taču mēs par savu ieguldīto darbu, enerģiju un neatlaidību tikām novērtēti ar godalgotām vietām.

1. vieta – Deju grupai “Shiny CRYSTAL” ar deju “MAKE A BEAT DROP”

1. vieta – Deju grupai “CRYSTAL” ar deju “EVERYBODY GET AROUND”

2. vieta – Deju grupai “CRYSTAL” ar deju “DREAM SURVIVE”

Saņēmām arī speciālo balvu! Dāvanu karti 25,00 eiro vērtībā, ar kuru mūsu  dejotājiem būs iespēja piedalīties neaizmirstamā, stilīgā un nestandarta pasākumā “MAFIJAS studio”!

Paldies vecākiem, Ivetai Laursonei, Kristīnei Liepiņai, Natālijai Preobraženskai, Inetai Bicālai, Marinai Striķei un Oksanai Delikatnajai par palīdzību visas dienas garumā un visiem vecākiem par atbalstu un doto iespēju bērniem piedalīties šajā konkursā!

Deju studijas “DANCING CRYSTAL” vadītājas un vecāku vārdā vēlamies pateikt LIELU, LIELU PALDIES mūsu atbalstītājiem Jurģim Kārkliņam un Mārtiņam Daģim par līdzfinansējumu, lai segtu daļu no autobusa izmaksām!

Mūsu sapnis šodien piepildījās!!!

Ja tu vēlies, lai arī tavi sapņi piepildās, sapņo, ej, dari un sasniedz!

Mēs esam priecīgi un lepni par gūtajiem panākumiem!