Latvija televīzijas raidījums “Province” ciemos pie deju studijas “DANCING CRYSTAL”

15. martā Pļaviņu novadā viesojās Latvijas televīzijas raidījuma “Province” komanda, kas veido  dokumentālo raidījumu ciklus. Tajos  tiek stāstīts par Latvijas reģionos dzīvojošiem cilvēkiem, viņu dažādajām nodarbēm, vaļasprieku.

  Šoreiz  radošā komanda bija ieradusies, lai veidotu sižetu par mūsu novada deju studijas “DANCING CRYSTAL” dejotāju hobiju – dejošanu. Savukārt deju grupa “Shiny CRYSTAL” un “CRYSTAL” piedalījās atklātajā nodarbībā,  rādīja savu dejotprasmi, un stāstīja par  deju grupu izveidošanos un attīstību, un dejas nozīmi dalībnieku dzīvē.

Raidījuma “Province” komanda, vērojot  un filmējot nodarbību, kā arī intervējot dejotājus, uzzināja gan kā radies grupu un studijas nosaukums, gan par gūtajiem sasniegumiem, kā arī  par nākotnes plāniem. Tas  viss būs redzams raidījumā “Province”, kas tiks rādīts LTV1 pirms Lieldienām. Lūdzu, sekojiet informācijai!

Tā bija priecīga un satraukumiem pilna diena gan filmējoties, gan mēģinot un  atkārtojot deju soļus pirms čempionāta Lietuvā.  Patīkami,  ka par mūsu sasniegumiem un darbību  stāstīs Latvijas televīzijā! Mēs visi kopā esam to pelnījusi!