“DANCING CRYSTAL” Starptautiskajā deju konkursā Lietuvā

16. martā mūsu deju studija “DANCING CRYSTAL”  startēja Starptautiskajā deju čempionātā „SHoCK 2019”. Konkurss notika pašā Lietuvas centrā, vienā no visjaunākajām būvēm – Keidainai Arēnā. Kedaiņos katru gadu notiek dažādi deju konkursi. Tomēr starptautiskais deju konkurss “SHOCK” ir vienīgais šāda veida pasākums gadā, un tas ir ievērojams sarežģītības ziņā. Pasākumā uzstājas visdažādāko deju stilu un žanru pārstāvji.
Starptautiskajā divu dienu deju konkursā “SHoCK 2019” Kedainu arēnā sacentās dažāda vecuma, meistarības un deju stilu pārstāvji – no klasiskajām līdz ielu dejām.

  Konkursā piedalījās dejotāji no Lietuvas, Polijas, Latvijas un Baltkrievijas. Patiess prieks un lepnums, ka mums bija tā iespēja pārstāvēt Latviju un  mūsu Pļaviņu novadu! 

Mūsu dejotāji piedalījās STREET DANCE  kategorijā, kurā ieguva lielu pieredzi, interesi un  jaunas  idejas deju soļiem.

Kopumā konkursā piedalījās aptuveni 240 kolektīvi dažādos horeogrāfijas žanros. Konkurss bija  labi noorganizēts,   ar plašu vērienu un pulcēja ap 3000 dalībnieku.

             Dejotāju līdzjutēji  varēja pasākumu skatīties tiešraidē  un sekot katram deju solim.   

Liels PALDIES vecākiem par kārtējo finansiālo palīdzību, īpaši tiem, kuri visas dienas laikā bija kopā ar mums!  Paldies Pļaviņu novada domei un Kultūras centra direktorei par sadarbību un atbalstu!

Tās bija  tā vērts! Ir liels prieks un gandarījums, ka mēs esam un darām!