DANCING CRYSTAL no Starptautiskā deju konkursa atgriežas ar godalgotām vietām un GRAND PRIX nomināciju!

13.aprīlī mūsdienu deju studijas “DANCING CRYSTAL” dejotāji piedalījās profesionālajā Starptautiskajā deju konkursā „GRAND FOUETTÉ”, kurā startēja talantīgi un pieredzējuši dejotāji no Latvijas, Igaunijas un Lietuvas. Konkurss norisinājās Maskavas namā, Rīgā.

Konkursa mērķis: radošs forums vadītājiem un ekspertiem ar mērķi dalīties pieredzē un stiprināt pamatus turpmākai sadarbībai.

Konkurss notika divās kārtās – pirmā, video materiāla izvērtēšana ar deju izpildījumu, kuru konkursa organizatori izvērtē iesūtīto materiālu un ielūdz uz otro kārtu – finālu. Žūrijas sastāvā bija specializēto mācību iestāžu pasniedzēji, radošo kolektīvu un organizāciju mākslinieciskie vadītāji, kultūras un mākslas darbinieki. Dalībniekus konkursa dienā vērtēja profesionālā žūrija:

 – Viesis no Lietuvas, Austrumu deju studijas vadītāja, skolotāja un daudzveidīgo konkursu uzvarētāja – Egle Meliha,

– Viesis no Igaunijas – slavenā Marina Chirkova – Sanktpēterburgas Marīnas teātra un Igaunijas teātra balerīna, starptautisko baleta konkursu uzvarētāja, baleta akadēmijas direktore, vairāku starptautisku konkursu žūrijas locekle.

– Žūrija no Latvijas Alisa Košeļeva – pedagoģe, horeogrāfe, džeza dejas pasniedzēja akadēmijā, dejas pasniedzēja Allas Duhovas deju studijas “TODES”, un Starptautisko deju meistarklašu organizatore.

Konkursu vadīja Alekss Silvers –  latviešu mūziķis, dziedātājs, radio un TV vadītājs. Ieguvis balvu “LABĀKAIS DUETS BALTIJĀ” pēc versijas “Tonna Awards 2016”. Konkursa “Slāvu Bazārs Vitebskā 2018”,  Starptautiskā konkursa “Jaunais Vilnis 2017” un “Supernova 2019”  finālists. Visiem dalībniekiem Alekss izpildīja savu topa hītu, lai konkursa dalībniekiem būtu izdevusies diena. 

Mūsu divas grupas, “Shiny CRYSTAL” un “CRYSTAL” dejotāji, piedalījās ar divām dejām Street dance un Show dance katoigorijās. Un katra mūsu deju grupa saņēma godalgotās vietas:

“Shiny CRYSTAL” divas 1. vietas un “CRYSTAL” vienu 1. vietu un vienu 2. vietu. Nominācija “GRAND PRIX grupa” tika piešķirta par labāko izpildījumu mūsdienu deju grupai “Shiny CRYSTAL”.

Prieks! Laime! Gandarījums! Asaras acīs…. Mēs to esam pelnījuši ar godu, par centīgumu, attieksmi un to, ka mums tic mūsu vecāki un atbalsta mūs, lai mēs varētu piedalīties konkursos, sacensībās un čempionātos! Tikai ticība, ka mēs varam, dot mums spēku un enerģiju!

Kārtējais PALDIES vecākiem, kas bija kopā, kas bija domās un zināja, kā mēs varam!

Vecāki visus savus konkursa dalībniekus sagaidīja Pļaviņu stacijā  ar ovācijām, mašīnu taurēm un labiem vārdiem! Bija ļoti, ļoti  patīkami!!!