DANCING CRYSTAL dalība Starptautiskajā dejas festivālā «Golden Dancer 2019» Rīgā, Maskavas namā

Trešā aprīļa sestdiena mūsu “Dancing Crystal” dejotājiem bija pārpildīta ar emocijām, laimi un gandarījumu, jo dejotāji piedalījās deju konkursā Rīgā, Maskavas namā. “Dancing Crystal” piedalījās konkursā “Golden Dancer 2019”, startējot Street un Show dance kategorijās, izdejoja četras dejas un saņēma godalgotus apbalvojumus.

Festivāla organizatori – Alegria Event Center & Janin Studio – jau ceturto gadu organizēja festivālu “Golden Dancer”. Festivāla mērķis – apvienot dzīvespriecīgus cilvēkus, kuru kaislība ir deja, popularizējot dejas mākslu kā veselīgu dzīvesveidu, kā arī radošā potenciāla atklāšana, apvienojot dažādus deju stilus vienkopus. Dejotāju sniegumu vērtēja žūrija, kuras sastāvā bija 7 Latvijas pasākumu organizatori, kuri vērtēja ne tikai dejotprasmi, bet arī deju numuru iespaidīgumu, spilgtumu un radīto iespaidu.

Deju grupas “Shiny CRYSTAL” ieguva 2. un 3. laureāta pakāpi, kā arī nomināciju “Golden Show”. Dejotāji ieguva maksimālo punktu skaitu savā kategorijā “Kids Group 7 – 10”, saņēma kausu un dāvanu karti bērnu klubā “Bitīte Maija” (3 stundas), lai nosvinētu svētkus. Deju grupas “CRYSTAL” ieguva 2. un 3. laureāta pakāpi un Rīgas Bērnu Televīzijas un Radio Akadēmijas Simpātiju balvu un iespēju piedalīties bērnu interneta radio “RADIO KIDSFM RĪGA” tiešraidē. Par piedalīšanos dalībnieki saņēma medaļas, diplomus un Skrīveru saldumus, kā arī patīkamas balvas no festivāla partneriem.

Liels paldies konkursa organizatoriem par iespēju gūt pieredzi un apliecināt deju prasmi! Kā deju grupas vadītāja vēlos teikt LIELU paldies dejotāju vecākiem par finansiālo atbalstu, lai mūsu dejotāji varētu piedalīties vēl vienā festivālā aprīlī! Visi kopā mēs varam daudz!

Sveicu visus Starptautiskajā dejas dienā! Dejā dzīvot jautrāk!