“Dancing Crystal” godalgotas vietas un GRAN PRIX Jūrmalā

11. maijā deju studija “Dancing Crystal” piedalījās Starptautiskajā dejas festivālā “Trīs Zvaigznes” Jūrmalā viesnīcā “SemaraH Hotel Lielupe Spa & Conferences”, kura atrodas vienā no skaistākajām vietām Jūrmalā – gadsimtiem senu priežu meža ielokā, tikai paris simtu metru attālumā no Bulduru pludmales. Tā ir viena no iecienītākajām pludmalēm Baltijas jūras piekrastē – ideāla vieta atpūtai.  

        Konkursā piedalījās dejotāji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Polijas, rādot savus talantus un meistarību, saņemot Starptautiskās žūrijas vērtējumu. Mūsu dejotāji tika novērtēti ar godalgotām vietām.

1. vieta – Deju grupai “Shiny CRYSTAL”

Iegūta arī Speciālā balvaprēmija “Par personīgo ieguldījumu mākslas un kultūras attīstībā”.  Šī prēmija dod iespēju piedalīties vienā no festivāliem  Starptautiskajā konkursa projektā “KARAVAN KULTURI” 2019. gadā, kas notiks Polijā, jūras malā pie Vācijas robežas, tā nodrošina 150 eiro atlaidi festivāla pilnajai izmaksu paketei.

1.vieta – Deju grupai “CRYSTAL”  un specbalva GRAN PRIX par labāko trio horeogrāfijas izpildījumu – Deju TRIO (Keita, Sabīne un Annija) “CRYSTAL RAIN ” ar jauno pašizveidoto deju “Taki Taki”.  Ar laimes asarām acīs meitenes saņēma šo specbalvu.

No Starptautiskās žūrijas locekļiem dejotāji saņēma labus vārdus par profesionālu darbu un gandarījumu dejojot!

Apsveicu ar sasniegtajiem rezultātiem!

Liels paldies dejotāju vecākiem par kārtējo finansiālo atbalstu un par to, ka jūtam viņu atbalstu gan klātienē, gan domās!

“Dancing Crystal” vadītāja Tatjana Zagorska