Kendamas turnīrs bērnu centrā “Pepija”

15. maijā Sākumskolas vecuma bērnu rotaļu un attīstības centrā “Pepija”  notika Kendamas turnīrs, kas centrā norisinājās jau otro reizi. Turnīrā „GAME OF KEN” piedalījās 21 dalībnieks, tajā skaitā arī dalībnieks no Aizkraukles.

Visiem interesentiem bija iespēja redzēt un apgūt dažādu līmeņu trikus, aprunāties savā starpā un rādīt prasmes šajā spēlē. Kendamas spēle ir kļuvusi ļoti populāra – izskatās, ka to spēlē gandrīz visi, arī meitenes.

Šajā turnīrā uzvarētājs saņēma KENDAMA SWEETS  Prime Sport Stripe – Avalanche. Galvenā balva tika sagādāta sadarbībā ar kendamas aizsācēju Latvijā Ingusu Rutuli. Ingus ir pirmais, kas Baltijā atvēris specializēto kendama veikalu Valmierā un Rīgā “KeKeKendama” un popularizējis šo kultūru kopumā, piemēram, rīkojot regulārus turnīrus entuziastiem visā Latvijā.

Tieši Ingus ar veikala “KeKeKendama” Rīgā starpniecību nodrošināja šī turnīra uzvarētājam galveno balvu – kendamu. Cīņa starp dalībniekiem bija ļoti sīva un aizraujoša. Šajā spēlē ir nepieciešams liels treniņš, apgūtas prasmes un veiksme.

Kendamas turnīrā galveno balvu ieguva 6.b klases skolnieks Artjoms. APSVEICAM!

Liels paldies turnīra organizatoram un vadītajam Edgaram Osipauskim par ieguldīto laiku, profesionalitāti un aizrautību šajā turnīrā „GAME OF KEN”! Arī viņš ir kendama spēles aktīvs un aizrautīgs fans un augsta līmeņa spēlētājs, taču šoreiz viņš deva iespēju citiem saviem cīņu biedriem gūt prasmes un uzvaru turnīra sacensībās. Paldies tiesnešiem Raivo Kaņepejam, Artūram Parmonam un Ginteram Daiļidam!

Liels, liels paldies “KekeKendama” veikalam un īpaši Ingusam Rutulim par atsaucību un atbalstu!

Paldies visiem dalībniekiem un līdzjutējiem – turpinām trenēties, lai tiktos jau nākamajā turnīrā!