Nometņu “Pepijas Garzeķes piedzīvojumi” 10. sezonas 1. grupa ir noslēgta

Vai ticat brīnumiem, pasakām un fejām?

Vai gaidāt brīnumu atnākam un smejam?

Vai tas ir prieks, kas tavās acīs mirdz,

Kad jūti – pārsteigums tev būs?

Ikviens, kurš gājis skolā, zina par septiņiem senās pasaules brīnumiem.

Savukārt ikviens, kurš ir piedalījies kaut vienā “Pepijas Garzeķes piedzīvojumu” nometnē, zina kādi brīnumi notiek tajās. Brīnumi notiek tur, kur viņiem tic, un, jo vairāk tic, jo biežāk tie notiek! Tieši šādas – brīnumiem, noslēpumiem, fantāzijām un sapņiem bagātas nometnes notiek jau 10.gadu Pļaviņās, kuras organizē Sākumskolas vecuma bērnu centrs “Pepija” ar Pļaviņu novada pašvaldības atbalstu.

Nometnes tiek organizētas, lai nodrošinātu dalībnieku saturīgu un lietderīgu brīvā laika pavadīšanu un sekmētu vispusīgu attīstību, pavadot saturīgi brīvo laiku, piedāvājot nometnes dalībniekiem piedalīties aizraujošos un interesantos piedzīvojumos.

Šajā 1. grupas nometnē piedalījās 24 bērni no 1. līdz 2. klasītei. Lielākā daļa bērnu nometnē piedalījās pirmo reizi savā dzīvē. Bērniem, kuri rudenī tikai dosies uz skolu, tā bija fantastiska pieredze, lai iepazītu jaunus draugus, strādātu komandā un iesaistītos dažādās neparastās situācijās, kā arī spētu aktīvi reaģēt atbilstoši situācijai.

Bērni, visas piecas nometnes dienas katru rītu ieradās bērnu centrā „Pepija”, lai satiktos, izdzīvotu un atklātu BRĪNUMZEMES NOSLĒPUMUS.

Tikai Brīnumzemē cilvēks var kļūt neticami liels vai neticami mazs.

Nometnes laikā bērni atklāja Brīnumzemes noslēpumus – nometnes vērtības – draudzīgu, izzinošu, radošu, aktīvu, sportisku, priecīgu un interesantu kopā būšanu – atklājot, apgūstot, radot un rādot! Piedalījies izglītojošos pasākumos, ekskursijās, iesaistījies apkārtni izzinošās aktivitātēs dodoties ekskursijā un radošās darbnīcās. Attīstījis savstarpējās saskarsmes un sadarbības prasmes. Kā jau nometnēs – parādās zināmais nezināmajā – brīnumainais Gariņš Brīnumiņš. Fantāzijas, sapņi un noslēpumi caurvija visas nometnes laikā, jo mūsu bērni ir brīnumi, kuri sirdī tic brīnumam. Caur šo ticību, mēs nometnē tikām galā ar visgrūtākajiem uzdevumiem, mēs atklājām fantastiskas lietas un kļuvām zinošāki apmeklējot kaimiņu novadus!

Brīnumi ir tur, kur viņiem tic!

VASARAS Pepijas Garzeķes piedzīvojumu nometnes jau 10. gadu atbalsta un līdzfinansē Pļaviņu novada dome. Arī šajā „PEPIJAS GARZEĶES piedzīvojumi „BRĪNUMZEMES NOSLĒPUMUS ATKLĀJOT” 2019” mūsu pašvaldība ir kopā ar mums!

Mēs varam būt lepni un pateicīgi! Paldies!

Liels PALDIES visiem, kuri bija kopā ar mums, atbalstīja un palīdzēja nometnes organizācijā, vadīšanā un brīnuma radīšanā!

  Bērni ir mūsu vislielākie brīnumi un vērtība!