Nometne “Sveiks un vesels” 2019 tiek atklāta

      Jau trešo gadu Pļaviņu novadā tiek īstenots projekts, kurš sniedz iespēju Pļaviņu novada bērniem piedalīties   diennakts sporta un atpūtas nometnē, kuras galvenais mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu.

      29.jūlija rīts bija nedaudz apmācies, bet brīdī, kad  pulcējās nometnes dalībnieki, sāka līt lietus. Bet tas nespēja sabojāt jauko noskaņojumu, un šoferītis Oļegs ar pašvaldības autobusu visus nogādāja Odzienas skolā. Sportiskās aktivitātes, radošās darbnīcas un nodarbības par veselīgu dzīvesveidu vadīs un par lietderīgu laika pavadīšanu rūpēsies nometnes vadītājas – Tatjana Zagorska, Eva Lasmane, Jolanta Bardovska, Silga Stučka un Violeta  Adamoviča. Kā jau ierasts – atbraucēji iepazinās ar iekšējās kārtības noteikumiem un devās uz nometnes atklāšanu. Visus 40 dalībniekus sveica un jauku nometnes laiku vēlēja Pļaviņu novada domes priekšsēdētājs Aigars Lukss un sociālā dienesta darbinieces Rasma Kupča un Aija Balode.  

     Pirmā  diena ir iepazīšanas laiks, tādēļ vairākas aktivitātēs bērniem bija iespēja vienam par otru uzzināt kaut ko jaunu, izspēlēt sadarbības spēles, kā arī pasportot. Kā vienmēr šajā nometnē, arī šogad īpaši padomāts par ēdienkarti, un par ēdienreizēm rūpēsies pavārīte Ilzei Ozoliņai un viņas palīdze Ligita Katkeviča.

     Nedaudz dejas, nedaudz radošuma, nedaudz sporta, nedaudz sarunu un daudz pozitīvu emociju – tā pagāja šī diena. Viss izrunāts vakara aplī, nelielas naksniņas un tad jau jādodas gulēt, kaut gan ir tik grūti iemigt, jo jāpierod gan pie vides, gan jāizbauda nometnes nakts noskaņa. Tomēr dienas laikā gūtais nogurums uzvar, un telpas pārņem  naktsmiera klusums.