Sporta nometne “Sveiks un vesels Pļaviņu novadā” 5. diena

Katrs no mums gribētu kaut reizi dzīvē būt  nodarbībā, kuru vada profesionāls fitnesa treneris. Tāda iespēja šodien bija nometnes dalībniekiem, jo nodarbību vadīja Myfitness trenere Anna Marija Ambaine. Slodze bija diezgan liela, taču nometnes dalībniekiem enerģijas pietiek. Pēc pusdienām bērni un vadītājas devās ekskursijā un zemnieku saimniecību “Jāņkalni”, kur varēja iepazīties ar pašu saimniecībā audzētās produkciju mellenēm, avenēm, kā arī to pārstrādi – dažādām sukādēm, marmelādi. Ekskursanti redzēja, kā aug krūmmellenes,  rudens avenes, cik  tām ir neredzēti lielas ogas.

    Pēc tam, kad bija izgaršotas lielās mellenes un arī pabarotas dīķa zivtiņas, visi devās izpeldēties Kālezerā. Ūdens bija diezgan atspirdzinošs, bet tomēr pelde bija tik laba!

   Pēc ekskursijas apetīte bija īpaši laba, bet  pēc pusdienām visi darbojās grupās – sporta, radošajā, mākslinieciskajā un drošības jautājumu grupā. Pa grupām tika atsvaidzināti arī fakti par nometnes dalībniekiem, ko paši stāstīja pirmajā dienā. Pēc vakara deju mēģinājuma tika pārrunāti vakara notikumi, un nu jau arī  jau piektā nometnes diena bija  galā!