Sporta nometnes “Sveiks un vesels Pļaviņu novadā ” 6. diena.

       Pagājušajā naktī nometnes vadītājas pamodās no dzērvju klaigām. Tās vienmēr ir tādas smeldzīgas, skumjas. Kāds ir nometnes dalībnieku noskaņojums? Arī nedaudz skumīgs, jo šodien pirmspēdējā nometnes diena. Rīts kā vienmēr sākās ar rīta rosmi, tad tika izspēlēta spēle – 3 lietas labas lietas. Kāpēc trīs? Tāpēc, ka šī ir trešā projekta nometne. Dienas laikā notika arī darbs grupās- tika apzīmētas auduma mugursomas, iestudēta ludziņa, tika sportots un pārrunātas ceļošanas un tūrisma iespējas. 

      Šodien varēja vērot diezgan intensīvu auto kustību uz blakus Odzienas skolai esošā ceļa, jo Vietalvā norisinājās kapusvētki. Pārrunāt ar bērniem šo latvisko tradīciju mudināja skolas pagalmā satiktais Odzienas pamatskolas 1948.gada absolvents Aleksandrs Liepiņš, kurš dalījās atmiņās par skolas gadiem, jo dodoties uz kapusvētkiem bija apstājies, lai atcerētos skolā pavadīto laiku.

      Kad darbs grupās bija beidzies, bērni labprāt nodevās fiziskām aktivitātēm skolas sporta laukumā, jo ārā spīdēja saule un bija ļoti jauks laiks. 

      Pēc sportošanas apetīte vienmēr ir laba un vakariņās pavārīte priecājās par izēstajiem traukiem.

       Pēdējais vakars tradicionāli turpinājās diezgan ilgi, jo vēl jāsagatavo kūka, jāizmēģina priekšnesumi un, protams, jāizdejojas diskotēkā, uz kuru jāierodas ar īpašu frizūru.

        Arī ballītēm reiz pienāk gals…Pēdējā nometnes nakts sākās krietni pēc pusnakts, bet kādreiz jau var pārkāpt arī režīmu.