Sporta nometnes “Sveiks un vesels” noslēguma diena.

Nometnes dalībnieki atzīst, ka šī nedēļa paskrējusi ļoti ātri. Klāt noslēguma diena. Rīts paiet mēģinājumos un mantu kārtošanā. Nometnes dalībniekiem pateicas pavārītēm Ilzei Ozoliņai un  Ligitai Katkovskai par gardiem ēdieniem un skolas saimniecības pārvaldniekam Normundam Kupčam par rūpēm visas nometnes laikā. No rīta joga, pēc pusdienām notiek priekšnesuma mēģinājums, un visi aizpilda nometnes izvērtēšanas anketu un dodas uz Pļaviņām, kur Daugavas ielas 50 pagalmā nometnes dalībniekus jau sagaida vecāki.

          Pirms bērni dosies mājās, vecāki var vērot sagatavoto priekšnesumu- pasaku par rāceni dažādos iestudējumos, dziesmu par drošību dzelzceļa tuvumā, un, protams, deju. Katrs nometnes dalībnieks saņēma apliecību par to, ka ir piedalījies nometnē “SVEIKS un VESELS Pļaviņu novadā 2019”, kas tika organizēta ar projekta nr. 9.2.4.2/16/1/091 “Veselīga dzīvesveida veicināšanas pasākumi Pļaviņu novadā “ un Pļaviņu novada domes  atbalstu. Nometnes laikā veiktos radošos darbiņus bērni paņēma līdz ieliktus pašu noformētās mugursomās.

      Noslēguma kulminācija –  cienāšanās ar pašgatavoto ar 3 svecītēm rotāto  kūku un kopīgais foto. Apmierināti un priecīgi bērni devās mājās.  

       Lai katru dienu pārrunātie spēka vārdi palīdz nometnes dalībniekiem ik dienu! Jauku vasaras turpinājumu!