Ikgadējais pieredzes apmaiņas brauciens centra ”Pepija” apmeklētājiem

Rudens brīvlaikā, 22. oktobrī,  centra “Pepija” apmeklētājiem tika organizēta izglītojošā un pieredzes apmaiņas ekskursija uz Rīgu.

Brauciens sākās atpūtas centrā “LIDO”, kurāskolēni  apguva veselīga dzīvesveida iemaņu uztura skolu, ar mērķi interesantā un atraktīvā veidā skolēnus izglītot veselīga uztura jautājumos, pielāgojot programmu vecuma grupai. Divas stundas garo nodarbību veidoja izzinoša filmiņa un “LIDO” uztura speciālistes lekcija. Bērni iepazina veselīga uztura pamatprincipus, izspēlēja izglītojošās diskusiju spēles, gatavoja veselīgus kokteiļus, pēc kā noslēgumā baudīja gardas un siltas pusdienas.

Ceļojums turpinājās Rīgas Ziepniekkalna vidusskolas bērnu brīvā laika centrā “Nāc un piedalies”, kurā mūs uzņēma centra vadītāja Ivonna kopā ar savām kolēģēm, skolas pašpārvaldi un skolas prezidentu. 12. klašu skolēni bija cītīgi sagatavojušies un mūsu centra apmeklētājiem novadīja gan kopīgās, gan komandu aktivitātes, kurās bērni varēja izskrieties, padziedāt, padejot un izspēlēt visdažādākās spēles.

Diena tika veltīta izglītošanai un sadarbības veidošanai. Mērķis tika sasniegts!

Liels paldies Ivonnai Vēverei un viņas komandai par sagādāto prieku bērniem!

Par sadarbības veidošanu arī turpmāk!