Pavārmāksla bērnu centrā “Pepija”

25. oktobrī bērnu centrā “Pepija” bērni attīstīja savas prasmes pavārmākslā – “Konditorejas darbnīcā”,  cepot  žagariņus.
Tika izveidotas divas komandas- “Smaidiņi 2” un “Žagariņi” un ievēlēti komandu kapteiņi.

      Bērni mācījās strādāt draudzīgā komandā. Komandas kapteinis kopā ar darbnīcas vadītāju sadalīja pienākumus, visi atkārtoja darba drošību virtuvē un ķērās klāt radošām kulinārām darbībām.
            Jaunie konditori, iepazīstot “Žagariņu” recepti,  uzzināja, cik gramu ir vienā ēdamkarotē un tējkarotē un  ka soda ir ķīmiskais irdinātājs, kā arī  kādu labumu  tā dod mīklai.

     Starplaikos, kamēr mīkla “atpūtās”, laiks pagāja jautrās spēlēs, bet,  degustējot savus gatavotos “Žagariņus”, bērni bija priecīgi par tik garšīgu piedzīvojumu!

Bija liels prieks vērot, kā bērni mācās strādāt komandā un   atbildīgi veic savus pienākumus. Tika gūtas pozitīvas emocijas  un lietderīgi pavadīts laiks  un ar pašceptajiem žagariņiem pacienāti arī vecāki un ciemiņi, kas apmeklēja centru.

Liels paldies Eduarda un Esteres vecmammai Tamārai Eglītei un Krasovsku ģimenei par sagādātājiem produktiem un garšvielām!

Rudens brīvlaiks pagājis, tāpēc – lai skolēniem  veiksme mācību procesa turpinājumā!