Sadarbība ar DANCE BEAT

Mūsu Pļaviņu novada dejotāji no deju studijas DANCING CRYSTAL piedalās gan meistarklasēs, gan arī vasaras un ziemas deju nometnēs.

Šoreiz kārtēja meistarklase bija atsevišķi katras grupas dejotājiem.

Šajās meistarklasēs tika apgūti hip-hop dejas elementi dažādās kombinācijās. Iesildīšanās daļā tiks iepazītas dažādas bāzes kustības, kuras pēc tam tiks ietvertas dejas kombinācijā. Mēs ar prieku darām, kas mums interesē, vēlamies izmēģināt un apgūt jaunu deju horeogrāfijā un izaicināt sevi, ko mēs to varam!

Mēs saņēmām kārtējo pieredzes devu, un, protams, mums bija liels prieks atkal satikt savus draugus no DANCE BEAT  un viņu treneri Uldi, kurš strādā ar bērniem un jauniešiem vecumā no 7 gadiem. Viņš pasniedza Hip Hop, House dance un, ja nepieciešams, iedos arī lirisku laikmetīgo deju. Uldis ir daudzpusīgs treneris ar ilgu gadu pieredzi un pacietību, strādājot ar jauniem un maziem dejotājiem. Uz sadarbību, DANCE BEAT!

Deju studija DANCING CRYSTAL dejotāji janvāra pēdējās un februāra brīvdienas pavadīs nometnēs dažāda vecuma grupām mūsu novadā,  PNĢ Odzienas filiālē! Lai veicas!