Ziemas deju nometne Pļaviņu novadā

Rīgas deju studija “DANCE BEAT” jau vairākus gadus organizē vasaras intensīvās deju treniņnometnes. Bet šogad, jau otro reizi, ziemas nometnes dalībnieki tika uzņemti  pie mums – Pļaviņu novada ģimnāzijas Odzienas filiālē.

Mūsu Pļaviņu novada deju studijas DANCING CRYSTAL dejotājiem bija iespēja piedalīties ne tikai vasaras, bet arī ziemas “OPEN UP WINTER 2020” nometnē. No 31. janvāra līdz 2. februārim nometne bija organizēta 8 līdz 12 gadu veciem dejotājiem, bet no 7. līdz 9. februārim- jauniešiem 13+ vecuma kategorijā.  Šogad, pateicoties dejotāju vecāku atbalstam, kopā piedalījās desmit DANCING CRYSTAL deju studijas dejotāji – 3 dejotāji  no grupas “Sniny CRYSTAL” un 7 dejotāji no grupas “CRYSTAL”.

Nometnēs dejotāji apguva daudzveidīgu horeogrāfiju, papildināja savu dejotprasmi ar dažādu deju stilu un tehniku, piedalījās  aizraujošās deju “cīņās”- sacensības, kur dejotāji sacenšas, izdejojot savu deju un variācijas. Starplaikos nometnes dalībnieki iesaistījās aktivitātēs un sacensībās arī  svaigā gaisā.

Ziemas nometnē dejotāji guva lielisku pieredzi un iedvesmu, nostiprināja dejas prasmi, iepazina jaunus draugus, kā arī aktīvi un jauki pavadīja laiku. Dejotāji izteica daudz labu atsauksmju par šīm dienām. Mēs lepojamies, ka mums ir tāda ideāla vieta nometņu organizēšanai – Odzienas skola. To novērtēja arī atbraukušie dalībnieki. Visiem atmiņā paliks jaukais kopā būšanas laiks! 

LIELS PALDIES dejotāju vecākiem par sniegto atbalstu, lai bērni varētu interesanti un lietderīgi pavadīt  brīvdienas, lai  dejotāji varētu dejot, pilnveidoties  un attīstīties dejā!

Liels paldies DANCE BEAT vadītājiem, Dacei un Uldim Zvirgzdiņiem, kā arī viņu komandai par profesionāli un jauki organizētajām nometnēm!