Ēnu diena bērnu centrā “Pepija”

Ēnu diena ir izglītojošs profesionālās orientācijas pasākums, kurā skolēniem ir iespēja apmeklēt dažādas darba vietas un kļūt par darbinieku “ēnām”. Ārī šogad, 12. februārī, bērnu centrs “Pepija” iedeva iespēju ēnot centra vadītāju.

Par bērnu centra vadītājas ēnu kļuva  Pļaviņu novada ģimnāzijas skolniece Ramona Liepiņa no 5.b klases. Meitenes ēnu dienas mērķis bija iepazīt un dienas garumā vērot viņu interesējošās profesijas darba ikdienu, kas saistīta ar bērniem. Starp citu Ramona ir no tiem cilvēkiem, kas ar prieku apmeklē  bērnu centru un vienmēr iesaistās centrā darbībā. Un tieši pašā šajā Ēnu dienā Ramonai bija iespēja kopā ar centra vadītāju uzņemt 78 bērnus, kas ir gandrīz kā viena mēneša dienas maksimums. Ramona iesaistījās brīvā laika aktivitātēs un dienas gaitas organizācijā.

 Var just, ka šīs darbs viņai iet pie sirds, jo diena bija pavadīta ar lielu gandarījumu. Kas zina, varbūt tieši viņa saistīs savu profesiju ar bērniem un jauniešiem? Mēs ar prieku cenšamies pilnveidot individuālās karjeras vadības prasmes un vēlmi paplašināt karjeras izvēles redzesloku strādājot ar bērniem.

Novēlu, lai ēnotājai Ramonai veicās savas profesijas izvēlē!