“SUPER meitene 2020” bērnu centrā “Pepija”

Februārī bērnu centrā “Pepija” sacentās zēni, bet martā tika organizēts konkurss “SUPER meitene 2020”. Tas notika starp 1. – 5. klašu meitenēm. Ikvienai dalībniecei šīs konkurss bija liels izaicinājums. Konkurss deva iespēju ne tikai pārvarēt nedrošību un izzināt sevi, bet arī iemācīties ko jaunu un noticēt saviem spēkiem. Meitenes konkursā piedalījās ar lielu interesi un aizrautību.

5., 6. un 9. marts bērnu centrā pagāja spraigi un interesanti. Cīnoties par SUPER meitenes godalgotu titulu, savu drosmi, izveicību, gudrību un  radošumu bija gatavas parādīt 30 dalībnieces. Konkursā bija jāveic 9 uzdevumi, sākot no pērlīšu šķirošanas, kamoliņa tīšanas, bižu pīšanas, nagu krāsošanas līdz pat modeles gaitas demonstrēšanai –  kā no punkta A līdz punktam B jāstaigā augstpapēžu kurpēs ar grāmatu uz galvas un ar paplāti rokās, uz kuras novietotas glāzes pilnas ar ūdeni. Tas tik bija piedzīvojums!

Meitenes atzina, ka uzdevumi bija interesanti un daudzveidīgi, un ar  aizrautību uztvēra katru nākamo pārbaudījumu. Lai uzlabotu savu sniegumu, dažas konkursa dalībnieces pārbaudījumos piedalījās  divas reizes.

 Apsveicam meitenes par piedalīšanos un ceram, ka iegūtā pieredze viņām dzīvē noderēs, un viņa neatlaidība un mērķtiecība nesīs jaunas uzvaras un pārliecību!

Sakām lielu paldies SIA MAXIMA par sarūpētajām saldajām balvām 1. vietas ieguvējām!