GRAND PRIX balva jaunizveidotajam “Dancing Crystal” TRIO

  1. maijā deju studijas “Dancing Crystal” jaunizveidotais meiteņu TRIO

piedalījās Jauno izpildītāju attālinātajā Starptautiskajā konkursā „Trīs zvaigznes”, kurš Latvijā norisinājās jau trešo reizi kategorijās: horeogrāfija, vokāls un instrumentālā mūzika.

Pagājušajā gadā (2019.) mūsu deju studijai paveicās un mēs novadam atvedām godalgotas vietas un GRAND PRIX.

Šoreiz konkursā piedalījās dalībnieki no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas un tas norisinājās savādāk. Žūrijas locekļi – populārā operas dziedātāja Elita Mitina-Šigabutdinova, muzikants un dziedātajs Stanislavs Grablevskis, Rīgas Nacionālās operas soliste Maria Kostičeva, Daugavpils deju kluba „Juventa” dejotāja, pedagoģe un horeogrāfe Diāna Vasilevka, slavena dziedātāja ne tikai Latvijā, bet arī Krievijā un Ukrainā Jana Kļaviņa, kā arī žūrija no Lietuvas – dziedātāja, balerīna un dažādu pasākumu organizatore Ksenija Giričiene   un galvenā pasākuma organizatore Žanna Minenkova, kurai aiz pleciem ir ļoti liela pieredze konkursu organizēšanā.

Šoreiz attālinātajā pasākumā piedalījās TRIO  “TWO THIRDS” Ramona un Rebeka Ivanovas un Adele Bērziņa ar jauno deju “On Style” sūtot video no arhīva. Meitenes ieguva GRAN PRIX nomināciju par labāko trio izpildījumu. Tas bija mūsu sapnis – izveidot horeogrāfiju tieši dvīņu meitenēm un viņu abu draudzenei un piedalīties ar to 14.martā. Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, konkurss tika atcelts. Mēs ticējām un sapņojām, ka dejotāji varēs savu izpildījumu tomēr nodejot šajā deju sezonā. Domās ar meitenēm bija visi DANCING CRYSTAL dejotāji un viņu vecāki.  Un mums izdevās, tikai nedaudz savādāk!  

Apsveicu ar sasniegtajiem rezultātiem!

Meiteņu gribasspēks, centība un mīlestība pret deju to pierāda.

Liels paldies meiteņu vecākiem par to, ka  dodiet iespēju piedalīties un atbalstāt!

 

Liels PALDIES organizatorei Žannai Minnenkovai un viņas komandai par iespēju šajā pandēmijas laikā, saņemties, mēģināt un tiekties savam sapnim!

 Fotogrāfiju uzņemšanas laiks fotogalerijā,  2019. gada maijs,  no grupas arhīva. 

 

“Dancing Crystal” vadītāja Tatjana Zagorska