Bērnu centrs „Pepija” uzsāk

veselīgu dzīvesveidu popularizējošu ciklu“Mēs mācāmies dzīvot veselīgi”!

Viens no bērnu centra “Pepija” attīstības plāna uzdevumiem šajā gadā ir piedāvāt  veselīgu dzīvesveidu popularizējošu ciklu “Mēs mācāmies dzīvot veselīgi” ar mērķi – veicināt un pilnveidot aktīva un veselīga dzīvesveida popularitāti centra apmeklētāju vidū, izmantojot sportiskas aktivitātes kā lielisku brīvā laika pavadīšanas iespēju centrā, atbalstot gan jaunus, gan tradicionālos sporta  veidus. 25. septembrī mēs šo  ciklu uzsākām ar ZUMBAS nodarbību, ko vadīja Zumbas licencētā instruktore Līga Āboliņa. Zumba ir Latīņamerikas iedvesmota deju fitnesa nodarbība. Tas ir daudz neparastāks treniņš, kas visu procesu padara aizraujošāku un izklaidējošāku. Latino ritmi un cita pasaules mūzika liek kājām pašām kustēties. Dejot patiešām ir neticami viegli, un nemanot tas reizē ir arī labs treniņš mūsu ķermenim.

Pirmajā tikšanās reizē mēs bijām ļoti kuplā skaitā –  centra apmeklētāji ar savām māsām, brāļiem un mammām.  Visi kopā mēs bijām  Zumbas dejot gribētāji. Nedēļas beigās mēs ļoti labi pavadījām laiku un izklaidējamies deju ritmos, saņemot patīkamu slodzi – kardio treniņā, nostiprinot visu ķermeņa muskulatūru.

Ļoti liels prieks, ka šajā  nodarbībā iesaistījās ģimenes locekļi.  Pirmā zumbas nodarbība noslēdzās ar lieliem aplausiem.  LIELS PALDIES Līgai par atsaucību un enerģijas devu mūsu Pļaviņu novada ģimenēm!

 Zumbu dejosim arī turpmāk. Nākamā nodarbība 9. oktobrī plkst. 18.00. Lūdzu laicīgi pieteikties bērnu centrā “Pepija”. Dalībnieku skaits ierobežots!