Oktobra klātienes aktivitātes bērnu centra “Pepija”

Oktobris klātienē bērnu centrā paiet raiti. Mēneša sākumā centra apmeklētāji piedalījās radošajā  darbnīcā, kas tika  veltīta skolotāju dienai. Skolotāja loma ir nenovērtējama. No viņa vieduma, pacietības un uzmanības pret skolēna iekšējo pasauli lielā mērā ir atkarīga laimīga bērnība un katra bērna turpmākais liktenis. Tāpēc centra apmeklētāji ar prieku darināja darbiņus, lai uzdāvinātu savai skolotājai.

Oktobra sportiskajā dienā apmeklētāji piedalījās tautas bumbas turnīrā. Komandās spēlēja gan meitenes, gan puiši, sākot no 1. līdz 6.  klasei. Pirms turnīra uzsākšanas, skolēniem bija iespēja iesildīties un pa komandām piedalīties visdažādākajos izaicinājumos. Pēc tautas bumbas spēles, varēja secināt, kā šī spēle ir ļoti iecienīta bērnu vidū. Uzvarēja draudzība!!

Kādu dienu centra apmeklētāji mācījās no auduma strēmelītēm, veidot grīdas paklāju.  Šī radošā darbnīca deva iespēju bērniem iepazīt oriģinalās iespējas, kā veidot stilīgu paklāju no auduma pārlikumiem.

  No 5. oktobra centrs piedāvāja apmeklētājiem vairāk pievērsties galda spēļu spēlēšanai un aktīvi pavadīt laiku  galda spēļu pēcpusdienā. Divās nedēļās izspēlētas 15 TOP galda spēles, tajās piedalījās 34 centra apmeklētāji. Apkopojot rezultātus, visaktīvākās bija un uzvaru izcīnīja trīs centra apmeklētājas:

  1. vieta: Monta Lutere – 3.b.klase (40 uzvaras un 7 zaudējumi),
  2. vieta: Sindija Krasovska – 2.a klase (27 uzvaras un 6 zaudējumi),
  3. vieta: Amandai Ezeriņai – 6.b klase (24 uzvaras un 11 zaudējumi).

            Spēlējot galda spēles, ikvienam bija lieliska iespēja attīstīt un trenēt atmiņu un domāšanu, pārbaudīt savu atjautību un veiklību.

          Lūdzu, saskaņojot ar centra vadītāju, ierasties bērnu centrā „Pepija” lai saņemtu pateicības balviņas.

 

Aktivitātes, ko piedāvā centrs „Pepija” darbadienās skolēniem, ir viens no veidiem, kā radoši un interesanti pavadīt brīvo laiku un iegūt jaunas prasmes.  Mēs varam viens otram veltīt laiku, jo kopīgi padarīts darbs dod gandarījumu! Mēs varam viens otru tuvāk iepazīt, un  rezultātā vienmēr saņemam pozitīvas emocijas un prieku. Bērnu mirdzošais smaids ir labakā balva! Arī ievērojot drošības pasākumus, mēs parūpēsimies par bērnu labsajūtu drošā vidē.

Dzīves mērķis ir augt.

Dzīves daba ir mainīties.

Dzīves izaicinājums ir pārvarēt.

Dzīves skaistums ir dot.