Pievienojies arī TU – attālinātājā deju projektā “Apskāvieni”!

Sadarbībā ar Rīgas Interešu izglītības metodisko centru un mūsdienu deju kolektīvu vadītājiem, es, kā bērnu centra vadītāja „Pepija” un deju studijas „DANCING CRYSTAL” vadītāja, vēlos, lai mūsu bērni un jaunieši būtu kustībā.

          Piedāvāju ikvienam mūsu novada bērnam, jaunietim un viņu vecākiem iesaistīties attālinātājā projektā un iemācīties deju „Apskāvieni”.   

Dziesma: “Apskāvieni” ( Māra Upmane-Holšteine, Janis Driksna,

DJ Rudd).  Dziesma, kas vieno!     

 https://www.youtube.com/watch?v=iP0xn4TBNAA

Kas tev jādara?

  1. Skaties video! Video tiks publicēti 18., 25. janvārī, 1.,8. un 15. februārī plkst. 12.00 Mācību video dejai „Apskāvieni” Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra Facebook lapā un www.intereses.lv !
  2. Mācies kustības!
  3. Katru nedēļu nofilmē savu progresu un dalies ar mums, publicējot sociālajos tīklos (minot- Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs un izmantojot tēmturi #Esmukustībā). Lieliski, ja video vari iesūtīt arī projekta vadītājai Ivetai Tamanei uz e-pastu itamane@edu.riga.lv, lai noslēgumā var izveidot kopīgu video arī ar jūsu apskāvieniem visai pasaulei!

Aicinu iesaistīties centra “Pepija” apmeklētājus, dejotājus,  deju draugus, atbalstītājus,  māsas, brāļus, mammas, tētus un citus!

 

Lai mums visiem kopā izdodas skaisti sadejoties un šī deja ir kā mīļš apskāviens visiem dejotājiem!

 

Mācību video filmēts, ievērojot tābrīža valstī noteiktos ierobežojumus.

Es, kā studijas vadītāja, ļoti stimulēju mūsu novada dejotājus būt kustībā,   un arī šajā laikā, kad tikties deju zālē nav iespējams, tiekamies iknedēļu online treniņos. Aktīvi filmēju mācību video saviem audzēkņiem, veidoju mājas darbus, iedvesmoju ik brīdi dejotājus nezaudēt motivāciju un šajā laikā neatsvešināties. Ar mūsu moto: „Dejā – ir spēks!”, dejojam mājās, lai varētu pēc kāda laika apskauties! Šajā attālinātajā mācību procesā visvairāk pietrūkst kopā būšanas un satikšanās prieka, tādēļ,  lai visus iedvesmo šī attālinātā deja “Apskāvieni”!  Lai mums visiem kopā izdodas skaisti sadejoties un šī deja ir kā mīļš apskāviens visiem dejotājiem un gribētājiem pievienoties pie mums – mājās!

Mēs, deju studija „DANCING CRYSTAL” – 3 grupu dejotāju kolektīvs – sākam  šonedēļ, papildus  mūsu izveidotajam repertuāram, ko mēs jau cītīgi veidojam attālinātājā procesā, piedalīties arī šajā projektā!

Pievienojas jebkurš – ESAM KUSTĪBĀ!

Ja ir jautājumi, jautā man, Tatjanai (22014412)