Bērnu centrs „Pepija” – „Darbs – bērnu priekam!”

  1. aprīlī – bērnu centram “Pepija” virtuāli tika nosvinēta 11 gadu jubileja – un tas nemaz nav joks! Visus gadus bērnu centrs „Pepija” priecēja centra apmeklētājus un savus draugus ar patīkamu atmosfēru centra telpās. Ieskriet pēc mācību procesa, aprunāties, sasildīties, uzspēlēt spēles, komunicēt un sadarboties ar citiem centra apmeklētājiem, piedalīties visdažādākajos konkursos, pasākumos, viktorīnās, izaicinājumos, pārgājienos, sacensībās, radošajās darbnīcās, ekskursijās  un  iesaistīties visā aktīvākajā dzīvē, ko piedāvā centrs „Pepija”- tā ir mūsu novada bērnu lieliskā iespēja.

Jau 11 gadus Arņa Medņa dziesma “Gribu kā bērns vēl just”  tiek uzskatīta par centra himnu. To dziedam  pasākumos, konkursos, vasaras nometnēs,  arī tad, kad tiek sagaidīti ciemiņi. Tā kā klātienē mēs nevarējām svinēt jubileju kopā pandēmijas dēļ,  tika piedāvāta iespēja piedalīties attālināti, svinot jubileju visu aprīli! Centra apmeklētājiem piedāvājām noklausīties dziesmu, iziet ārā svaigā gaisā,  izstaigāt savas iemīļotas takas vai kaut kādā citā patīkamā vidē atcerēties savu pavadīto laiku centrā un uzdziedāt šo dziesmu!

Paldies aktīvākajiem centra draugiem, kas šo izaicinājumu pieņēma!

Šoreiz īpaša PATEICĪBA:

  • Piļjanovsku ģimenei (Alisei, Katei un viņu vecākiem – mammai un tētim) no Pļaviņām
  • Pērses sākumskolas pirmskolas grupiņai un skolotājai Daigai Andersonei
  • Pērses sākumskolas ansambļa bērniem un skolotājaiem Sanitai Kalniņai un Madarai Jankalānei
  • Esterei un Valteram Riekstiņam no Kokneses

Kopā ar iesūtīto video saņēmām patīkamus apsveikuma vārdus no konkursa dalībniekiem! Paldies!

Šī ideja bija  kārtējā uzdrīkstēšanās un sadarbība laikā, kad viss notiek attālināti!

Visi, kas bērnu centru “Pepija” sauc par savējo – gaidām un ticam, ka drīz tiksimies un uzdziedāsim kopā!

 

Kā vienmēr dalībnieki saņems pārsteiguma balviņas, sazinoties un satiekoties ar katru individuāli. Liels paldies Pļaviņu novada Tūrisma, sporta  un  sabiedrisko attiecību centra nodaļai par sagādātajām dāvaniņām dalībniekiem!

 

Video var apskatīt pepijapn.garm.lv