DANCING CRYSTAL dejotāju panākumi starptautiskā konkursā

Attālināti vai klātienē, bet mēs turpinām dejot un piedalīties deju nodarbībās. Esam kustībā un, ar prieku dejojot, sasniedzam labus rezultātus! Ar dejas palīdzību mēs varam uzturēt sevi labā sportiskā formā, uzlabot savstarpējas attiecības, ka arī veidot draudzības saites. Visus pandēmijas mēnešus mēs nepārtraucām deju nodarbības, bet ar pacietību strādājām un attīstījām deju kustības – gan tiešsaistē, gan veidojot horeogrāfijas kā mājas darbu, gan pildot visdažādākos uzdevumus.  Liela pacietība un darbs bija nepieciešams, lai gūtu prieku un gandarījumu, kā arī sasniegtu mērķi- attīstīt dejošanas talantu!

  1. maijā notika attālinātais II Starptautiskais konkurss “Silver Palm Baltija”, kurā piedalījās dalībnieki no 22 valstīm. Gatavojoties konkursam, apkopojām visas savas idejas un domas, kā varētu prezentēt savu kolektīvu, kā varētu radoši un precīzi parādīt savas deju prasmes, kāda varētu būt dejas horeogrāfija, un  tad labāko sniegumu nofilmējām. Neiztikām bez palīdzības, tādēļ piesaistījām  atbalstītājus no Pļaviņu un kaimiņu novada. Mūsu pūles vainagojās ar panākumiem.                1.vieta – TRIO “Golden girls”- Rebeka Ivanova, Luīza Teterovska un Annija Vīksna

 GRAN PRIX –  Grupa  “CRYSTAL”– Annija Vīksna, Luīze Teterovska, Rebeka Ivanova, Ramona Ivanova un Keita Aizporiete

GRAN PRIX – DUETS ”CRYSTAL twins” – Rebeka un Ramona Ivanovas

Mūsu iesūtītos video  vērtēja kompetenta žūrija no Lietuvas, Krievijas, Latvijas un pat no tālās Saūda Arābijas. Rezultāti radīja prieku un laimes sajūtu!

Tagad gaidīsim iegūtos kausus, ko ar labi  padarīta  darba sajūtu  vēlamies paturēt rokās!

Liels paldies mūsu atbalstītājiem – SIA “Helmis Auto”, alus darītava “BURSH” un Jurģim Kārklim!

Mūsu aicinājums ikvienam dejotājam un  arī “nedejotājam” ir  sajust sevī to dejas dzirkstelīti, to mazo silto sajūtu, kas rodas brīdī, kad iegriežas dejas solis. Vienalga – profesionālā vai iesācēju līmenī – deja katram ir sava – brīva un nepiespiesta. Arī dejas vērotājiem un atbalstītājiem vēlam enerģijas pieplūdumu un labu garastāvokli, kad acis priecē dejotāju priekšnesums.

Katrs panākums ir stimuls turpināt iesākto! Mēs neapstāsimies un dejosim arī vasarā!