Bērnu centra fotokonkurss “Mans mājdzīvnieks” noslēdzies!

Daudziem  mājās ir kāds pūkains draugs, kurš iepriecina un sniedz savu neviltoto, beznosacījuma mīlestību.

 Ir noslēdzies bērnu centra “Pepija”  organizētais fotokonkurss “Mans mājdzīvnieks!”, kurā tika aicināts piedalīties ikviens, iesūtot sava mīluļa – mājdzīvnieka fotogrāfiju un nelielu viņa aprakstu.  Tas ir vairāk kā skaidrs, ka, lai veiktu mājdzīvnieka foto sesiju, bija nedaudz jāpiepūlas, tāpēc mums ir prieks, ka saņēmām 25 sūtījumus. Pārsvarā gan kaķu un kaķēnu foto, bet bija arī  trušu fotogrāfijas. Bet interesantākie šķita tieši  īsie stāstiņi par bildētajiem draudziņiem. No konkursa secinājām, ka suņukiem bildēties nepatīk, jo nesaņēmām nevienu fotogrāfiju ar šo četrkājaino cilvēka draugu.

Liels paldies visiem, kas piedalījās fotokonkursā “Mans mājdzīvnieks”. Reizēm mēs nepievēršam uzmanību šiem mūsu pūkainajiem ģimenes locekļiem, tāpēc prieks, ka konkursa dalībnieki prata pastāstīt par viņu rakstura īpašībām, bet īpaši interesanta likās sadaļa “blēņas”.

          Par fotokonkursa “Mans mājdzīvnieks!” labāko bilžu iesūtītājiem tiek atzīti visi dalībnieki, jo no katra sūtījuma staroja mīļums un atbildība par to, ko esam pieradinājuši.  

Katrs konkursa dalībnieks, tika apbalvots ar pārsteigumu balviņu, kuru saņems individuāli.

Visi konkursam iesūtītie foto aplūkojami: http://pepijapn.garm.lv/