“DANCING CRYSTAL”- starptautiska konkursa laureāti

Oktobra beigās  norisinājās Starptautiskais tiešsaistes konkurss ,,Rudenīgā Latvija 2021”, kas  veltīts mieram un tautu draudzībai. Tajā piedalījās arī mūsu deju studijas “DANCING CRYSTAL” dejotāji.

Festivāla organizatori: International Dance Council SID – UNESCO, Kaukāza reģiona Starptautiskā skatuves mākslu asociācija un  Latvijas reģiona līdzorganizators.

Festivālu atbalsta: Pasaules Starptautiskā skatuves mākslu asociācija,  ASV, Meksikas, Ziemeļamerikas, Beļģijas un Dienvidkorejas reģions.

 Galvenā ideja ir apvienot  bērnu un jauniešu grupas un ansambļus no visas pasaules, kā arī iesaistīt bērnus un jauniešus ar kustību  traucējumiem, lai festivāls veicinātu starptautisku kultūras sadarbību un integrāciju. Festivāla mērķis ir rast iespēju jaunajai paaudzei šajā grūtajā laikā iepazīt  nacionālās tradīcijas, saglabāt nacionālo mantojumu un attīstīt jaunas starpkultūru dialoga un sadarbības formas.

“DANCING CRYSTAL” deju studijas dalībnieki šajā konkursā pārstāvēja Latviju un savu pilsētu – Pļaviņas. Dejotprieks ir kā atelpa šajā grūtajā un  saspringtajā laikā, tādēļ dejotāji izmantoja pandēmijas laiku, dejojot tiešsaistē, pildot individuālos uzdevumus, pieņemot deju izaicinājumus un pilnveidojot savu dejotprasmi gan telpās, gan svaigā gaisā, protams,  ievērojot visus drošības noteikumus. 

Visi dalībnieki, pārstāvot dažādus mākslas žanrus, festivāla tiešsaistes konkursā iesniedza deju, dziesmu, šovu vai video klipu.  Mūsu deju grupu  pārstāvēja piecas dejotājas – Ramona, Rebeka, Annija. Luīze un Keita. Ar savu iestudēto un  izveidoto dejas videoklipu  meitenes ieguva  II pakāpes laureātu titulu.

 APSVEICAM! 

Kopā ar godalgu tika saņemta informācija no konkursa žūrijas –  mūsu deju studija tiek aicināta uz lielo Gruzijas talantu festivālu bērniem un jauniešiem, kas plānots 2022. gada vasarā. Tagad galvenais, lai Latvija ātrāk atgriežas normālas dzīves sliedēs, mēs visi kopā uzvaram vīrusu un dejotāji var tikties un dejot klātienē!

Deja – lielisks veids, kā aizmirsties no ikdienas rūpēm un gūt pozitīvas emocijas. Mēs esam gandarīti par to, ko darām!