Noslēdzies fotokonkurss “Helovīna brīnumainie ķirbji”

  1. oktobrī visā pasaulē tiek atzīmēti Helovīna svētki jeb Visu svēto dienas priekšvakars. Arvien vairāk šos laiku atzīmē arī Latvijā, izdekorējot mājas ar neparastiem aksesuāriem, grebjot ķirbjus, ietērpjoties dažādos spocīgos tērpos. Visvairāk šos svētkus gaida bērni, lai varētu uzvilkt maskas, doties pie kaimiņiem un  lūgt dalīties  ar saldumiem. 

Šogad, kad Helovīna noskaņa jārada mājsēdes laikā, bija citādāk. Spocīgās maskas, pārģērbšanās, ķirbja grebšana, Helovīna rotājumu gatavošana un arī saldumu dalīšana bija jāveic vienas mājsaimniecības vai ģimenes lokā.

Bērnu centrs “Pepija” no 25. oktobra līdz 31. oktobrim  aicināja bērnus piedalīties fotokonkursā “Helovīna brīnumainie ķirbji”.

 Lai piedalītos fotokonkursā, bija jāizgrebj ķirbis,   jāfotografējas vienam vai ar savu ģimeni un  labākā fotogrāfija ar svētku simbolu – ķirbi-  bija jānosūta konkursam.

           Liels prieks par bērnu un ģimeņu atsaucību, jo tika saņemts daudz fotogrāfiju. Kopumā piedalījās 47 dalībnieki  no Pļaviņām, Aizkraukles, Varakļānien, Viļāniem, Iršiem un  Kokneses.  

Visi konkursa dalībnieki tiks sumināti ar pateicības rakstiem un pārsteiguma balviņām, sazinoties un satiekoties ar katru individuāli.

 

Lai krāsām bagāts rudens!