Bērnu centrā “Pepija” noslēdzies attālinātais fotokonkurss “Es mīlu Latviju”

Novembris ir Latvijas svētku mēnesis – ar lepnumu plīvo sarkanbaltsarkanais karogs, jo atzīmējam valsts brīvības cīņu dienu – Lāčplēša dienu – un svinam Latvijas 103. dzimšanas dienu!

Bērnu centrs “Pepija” apmeklētājus aicināja no 15. – 21. novembrim piedalīties attālinātajā konkursā “Es mīlu Latviju”, kas atspoguļo bērnu sajūtu un prieku par Latviju,   ka arī  dekoru, noformējumu, ēdienu vai vienkārši svētku mirkli.

Latviju mēs sākam mīlēt no ģimenes, savām mājām, tuvākās apkārtējās vides, tādēļ aicinājām bērnus ar savu ģimeni  gatavot rotājumus, noformēt istabu, māju  vai  pagalmu, gatavot svētku ēdienus, skaisti klāt svinību galdu, izvēlēties piemērotu tērpu  par godu Latvijas dzimšanas dienai. 

  Aicinājām svinēt svētkus katram  savās mājās, bet tomēr, tai pat laikā, arī visiem  kopā. Prieks bija saņemt no ģimenēm iesūtītās fotogrāfijas un  svētku noskaņas foto kolāžas, ka arī iesūtītos video, kurā bērni lasīja  dzejoļus  par Latviju. Varēja just cik stipri  ģimenes apliecina savu patriotismu un  ticību šai zeme.

 

Visi konkursa 36 dalībnieki tiks sumināti ar pateicību un pārsteiguma balviņām, sazinoties un satiekoties ar katru individuāli.