“HEIJĀ, HOPSĀ, PEPIJA!” – bērnu centrā „Pepija”!

  1. 1. aprīlī Sākumskolas vecuma bērnu un rotaļu centrā „Pepija” tika uzstādīts jauns apmeklētāju rekords, kopā ar dažiem vecākiem dienas apmeklētāju skaits sasniedza 100!

12 GADU JUBILEJAS SVINĪBAS *HEIJĀ, HOPSĀ, PEPIJA!*, kur   tika laipni  aicināti visi “Pepijas” draugi, grandiozi nosvinētas! Dienas svētku programma bija jautra un aizraujoša: radošā izpausme hennas darbnīcā ar mākslinieci Jolantu Sirmo;  studijas  “DANCING CRYSTAL” spridzeklīšu deju kustības;  grupas „Shiny CRYSTAL” un „CRYSTAL” uzstāšanās;  krāsainas un jautras aktivitātes gan individuāli, gan komandās; jautra  izloze; pārsteigums divpadsmitajiem  pirmsjubilejas mēneša dienu apmeklētājiem; brīvprātīgā darba veicēju godināšana; saldā pauze un diskotēka.

          PATEICOS visai palīgu komandai par atbildīgu, aktīvu, radošu un pašaizliedzīgu BRĪVPRĀTĪGĀ DARBA veikšanu bērnu centrā “Pepija” un prasmi motivēt jauniešus iesaistīties brīvprātīgajā darbībā. PALDIES, Rebeka Ivanova, Ramona Ivanova, Ērika-Made Saliņa, Artjoms Zagorskis, Luīze Teterovska, Līna Džeriņa un Adele Bēziņa!

          PALDIES CEO/Founder/Owner uzņēmumam „Jolantas Studija”, īpaši Jolantai Sirmajai par  talantīgo un   māksliniecisko izpausmi! Centra apmeklētāji bija sajūsmā par hennas radošo darbnīcu!

   Un, protams, PALDIES “Pepijas” draugiem,  apmeklētājiem un vecākiem par saņemtajiem sveicieniem,  laba vēlējumiem, dziesmām, dāvaniņām un ziediem!

    Pēc tik ilga ierobežojumu laika – beidzot īsts svētku pasākums, kas bērnu čalās un sarunās nosaukts par “visforšāko” ballīti! 

       Bet nekas jau nebeidzas! “Pepija” radoši, aktīvi un dzīvepriecīgi dodas uz priekšu, lai Pļaviņās darbotos bērnu labā, un dzimšanas dienas noskaņā aicina padungot visiem kopā:

“Es gribu kā  bērns vēl just,

Priecāties un nekad nepiekust.

Ir zeme visskaistākā,

Ai, bērnībā, kur paliek tā?”