Starptautiskā DEJAS diena Pļaviņās

  1. aprīlis – Starptautiskā dejas diena! Lai uzturēti veselīgo dzīvesveidu mūsu pilsētā Pļaviņas, bērnu centrs “Pepija” kopā ar deju studiju DANCING CRYSTAL dejotājiem – grupu “KIDS A”, “KIDS B”, “Shiny CRYSTAL” un “CRYSTAL”

svinēja Starptautisko dejas dienu. Pasākumā bija iespēja piedalīties jebkuram bērnam un jaunietim, kurš vēlējās izmēģināt savas spējas street dance kategorijā. Pasākums kopā pulcēja ap 60 dejotgribētājiem, tajā skaitā dejoja arī vecāki,  ka arī bija daudz skatītāju – bērnu, jauniešu un vecāku.

Liels paldies deju studijas dejotāju vecākiem par cienastu, gardajām zemenēm un sulu! Liels PALDIES deju studijas „DANCE BEAT” Dacei un Uldim par viesošanos pie mums un par sniegtajām meistarklasēm kategorijā KIDS un Children. Mūsu ciešā sadarbība ilgst jau gadiem – tas palīdz attīstīt deju kustību arī mūsu pilsētā.

Paldies par izturību visiem dejotājiem un jaunpienācējiem, kuri dejoja pirmo reizi – Jums ļoti labi sanāca! Mēs varam lepoties, ka paliekam aizvien kuplāki un varam secināt, ka bērniem un jauniešiem mūsu pilsētā ir vēlme dejot mūsdienu deju stilu un būt kustībā.

Deja ir universāla valoda. Tā ir atslēga, kas atver ikvienas durvis, ļaujot iepazīt cilvēkus un kultūras. Deja veicina brīvību, izpratni un draudzību. Veicināsim to arī mēs katrs!

 

 

No sirds sveicu dejotājus, dejotāju vecākus  Starptautiskajā dejas dienā!