Starptautiskā bērnu aizsardzības diena

  1. jūnijā visā pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā bērnu aizsardzības diena, Pļaviņu Bērnu centrs “Pepija” un Jauniešu iniciatīvu centrs “Ideja” sveica visus bērnus un vecākus šajā skaistajā dienā, kas iezīmē arī vasaras sākumu.

Šajā dienā centru pagalmā bērniem bija iespēja piedalīties vairākās radošās un izglītojošās aktivitātēs. Lai vasaru iesāktu vēl spilgtāk un krāsaināk, bērni kopā ar Pļaviņu Mākslas skolas māksliniekiem radoši izpaudās ar NEONA krāsām, gleznojot un prezentējot savus košos darbiņus.

Pasākuma laikā norisinājās tikšanās ar kinologu Gintu Vuškānu un viņa četrkājainajiem darba kolēģiem. Bērni un vecāki iepazinās ar suņu darba pienākumiem, bet Gints pastāstīja par kinologa profesiju.  Pēc stāstījuma sekoja demonstrējumi, kā suņi meklē aizliegtās vielas,  bērni un vecāki uzdeva jautājumus, tādejādi paplašinot savu redzesloku.

Pasākumā darbojās bērnu grima radošā meistarklase mākslinieces Jolantas Sirmās  vadībā. Ņemot vērā, ka šī pasākuma aicinājums bija “Sapņot lielus sapņus un izvirzīt mērķus, kas spēj pilnveidot, lai sasniegtu vēl augstākas virsotnes”, tad pasākuma laikā tika atklāts lielizmēra “Sapņu ķērājs”, kas šobrīd rotā centru pagalmu.

Savukārt pasākuma noslēgumā klātesošos iepriecināja deju studijas “DANCING GRYSTAL” priekšnesumi, kas ieskandināja vasaras sākumu jautros deju ritmos.

Liels paldies visiem aktivitāšu vadītājiem – Artim Leončikam,  Andrim Džigunam, Gintam Vuškānam, Jolantai Sirmajai, Kristīnei Ernei un brīvprātīgajiem jauniešiem, kas padarīja šo pasākumu īpašu!

Sirsnīgus pateicības un paldies vārdus sūtam Mārtiņam Daģim, kas sniedza atbalstu pasākuma aktivitāšu īstenošanā, kā arī lielu paldies deju studijas “DANCING GRYSTAL” dejotājiem un vecākiem.