Pārgājiens “Ķer vasaru zaļi”  

Tā kā bērnu centra “Pepija” un JIC “Ideja” apmeklētāji ir aktīva dzīvesveida piekritēji, tad mums visiem ir svarīgi, lai bērni savu brīvo laiku pavada lietderīgi un aktīvi. Divdesmit dalībnieki devās 10 km garā pārgājienā pa novada ceļiem, cauri mežiem un garām ūdenskrātuvēm. Tika izvēlēts maršruts – Pļaviņas – “Annas Klints” – Pļaviņas. Pārgājiena laika dalībnieki pie uzņēmuma “Liepkalni” iepazinās, kā tiek gatavota cukurvate. Pie “Annas Klints” mūs sagaidīja Arvīds Apfelbaums, kas ar Vikingu laivu izvizināja bērnus un jauniešus. Visa brauciena laikā dzirdējām dažādus stāstus un nostāstus. Piemēram,  par to kāda Daugava ir bijusi pirms Pļaviņu HES celtniecības, kā arī par Daugavas zemūdens Troļļiem.

Bērnu un jauniešu enerģija atjaunojas ļoti ātri, tādēļ neliels nogurums parādījās tikai uz mazu mirkli, un visi priecīgi un gandarīti atgriezās mājās, neskatoties uz rīta agro sauli, karstumu un stipro pēcpusdienas lietu!  

Šis pārgājiens bija ar šķēršļu pārvārēšanu un izturības pārbaudi, bet kopā mēs to paveicām! Kopā pavadītais laiks bija lielisks!

Liels PALDIES visiem, kas piedalījās pārgājienā!

Liels paldies par atbalstu un sadarbību Europe Direct Jēkabpils visa pārgājiena laikā!